عقارات تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 47

4,856 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ادارى للبيع متشطب بارقى مواقع التجمع الخامس

    CLICK logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع باقل سعر للمتر في قلب القاهرة الجديدة

    CLICK logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٤٠٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٥٢٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري للبيع باقل سعر للمتر- القاهرة الجديدة

    CLICK logo image

2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٦٥٦٬٨٣٣ جنيه

    مكتب مميز للبيع على طريق السويس 57متر

    New Avenue Real Estate logo image

    ميراج سيتى, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ٥٧ متر مربع

    ١٨٦٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في مدينتي بعائد الاستثمار ٣٪

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    ١٠٤ متر مربع

    ١٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • ممشى ڤيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد:
    المطور العقاري
    City Edge
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,ممشى ڤيوز

    3 - 4 غرفة

  • 6

    محل

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري بمساحة خارجية - استلام فوري في VGK Mall

    New Avenue Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ١٥٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع في N Square Mall القاهرة الجديدة

    Utopia logo image

    مول ان اسكوير, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل

    ١٠٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري بنك للبيع في جولدن سكوير في ثري سيكستي

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٣٤ متر مربع

    ٣٢٠٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٥٤٬١٠٠٬٠٢٠ جنيه

    محل تجاري باقساط من LMD استلام خلال 4 أشهر

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٢٤١ متر مربع

    ٢٢٤٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٢٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    وحده اداري فاخرة بعائد استثماري بكايرو فيستيفال

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٤٨٩ متر مربع

    ٢٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • برج مودون ميجا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 35
    المطور العقاري
    Modon Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,برج مودون ميجا
  • 5

    بناية كاملة

    ٨٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني تجاري 5000متر2 للبيع في القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    ٥٬٠٠٠ متر مربع

    ١٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2 مبني مستقل للبيع بموقع مميز بماونتن فيو اي سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٧٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٢٩٬١٣٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري بإطلالة مميزة بالتجمع

    Picky Properties logo image

    شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٠٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل متشطب بالكامل دور ارضي في شارع النزهه

    Aspire Properties logo image

    النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 90م للبيع في كايرو بيزنس بلازا التجمع الخامس

    Summit Real Estate logo image

    كايرو بزنس بلازا, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نول

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Kleek Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,كمبوندات التجمع الخامس,نول

    1 - 3 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٤٩٤٬٠٠٠ جنيه

    مكتب واجهه بالابراج السياحيه وبأقل سعر بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    مون ريال تاور, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٩٩٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٤٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري-250م-للبيع-موقع مميز-شارع ال90

    CLICK logo image

2

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    محل25م فيو البرج الايقونى يو ايكون تاورقسط ع15سنة

    Vida Solutions logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٢٥ متر مربع

    ٢٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للمأكولات والمشروبات للبيع في وايت ووك

    New Avenue Real Estate logo image

    سواي مول, محور محمد نجيب, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بموقع مميز محل تجاري للبيع بمدينه نصر

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    ١٬٢٦٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • لوميا لاجونز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣١٥٬٥٥٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Dubai Misr Developments
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,لوميا لاجونز

    3 غرفة

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب45م فيو البرج الايقونى يو ايكون تاورقسط ع15سنة

    Vida Solutions logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كامل التشطيب للبيع في التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    اكويا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٧٧ متر مربع

    ١٤٤٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٩٬٥١٩٬٠٠٠ جنيه

    مكتب57م فيو البرج الايقونى يو ايكون تاورقسط ع15سنة

    Vida Solutions logo image

    العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مطعم وكافيه للبيع بأقساط في وايت ووك

    New Avenue Real Estate logo image

    برك في, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١١٬٨٣٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب 91م للبيع في 3 Sixty - التجمع الخامس

    Commercial State logo image

لا يوجد

    ٩١ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • هوم ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٣٦٥٬٣٧٩ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Home Town Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس,هوم ريزيدنس

    استوديو, 1 - 3 غرفة