عقارات تجاري للبيع في القاهرة, صفحة 50

4,872 عقارات أخرى
  • 14

    طابق كامل

    ٦٥٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور إداري كامل للبيع Golden Gate القاهرة الجديده

    Arabia For Real estate logo image

    جولدن جيت, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ٢٬٨٢٨ متر مربع

    ٢٣٢٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ١٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مقر شركتك في أرقى مواقع القاهرة الجديدة

    Arabia For Real estate logo image

    وان جولدن سكوير مول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    ٧٦٠ متر مربع

    ٢١٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٢٤٥٬٢٩٥٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري مستقل استلام سنه باقساط ٦ س East Side

    Arabia For Real estate logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7+

    ١٬٨١٧ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل

    ٥٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بثري سيكستي القاهره الجديده منLMD

    New Avenue Real Estate logo image

    ثري سيكستي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٣٤٥ متر مربع

    ١٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع في الاوبن اير مول مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٢٤ متر مربع

    ٥١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • مون ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٣٬١٢٢٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Al Marasem Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع الخامس,فيفث سكوير,مون ريزيدنس

    1 - 3 غرفة

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 90 متر بعائد مشطب للايجارفي كايرو بيزنس بلازا

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو بزنس بلازا, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ١٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بمساحه خارجيه للبيع في بارك في القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    برك في, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٢٠٬٩١٥٬٠٠٠ جنيه

    محل بمساحه خارجيه للبيع في بارك في القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٦١٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٩٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في كايرو بيزنس بارك القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    كايرو بيزنس بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٦٩ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٩٬٧٨٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مشطب بالكامل للبيع بجرانوي استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

    جرانوي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٤ متر مربع

    ١٣٢٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • قطامية جيت

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬١٤١٬٦٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Morshedy Group
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,القطامية,كمبوندات القطامية,قطامية جيت

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 5

    محل

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري للبيع بأقساط في إيجوال القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    ايجوال, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٧٥٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    نصف دور إداري للبيع بأقساط في زيد إيست التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٦٣١ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٥١٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    دور إداري ١٢٦٢ متر 2 للبيع بأقساط في زيد إيست

    New Avenue Real Estate logo image

4

    ١٬٢٦٢ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٣٦٬٦١١٬٠٤٧ جنيه

    دور إداري للبيع بأقساط بوان ناينتي القاهره الجديده

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    وان نانيتي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    ١٬١٤٥ متر مربع

    ٢٠٦٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٢٠٬٤٠٠ جنيه

    مكتب مشطب بالكامل جاهز للإستلام في ذا ليدج

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ٧٧ متر مربع

    ١٣٠٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • شبابيك

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٦٤٨٬٦٣٦ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Marquee Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة

    2 - 3 غرفة

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٧٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 34 متر2 مربع للبيع في أوبن إير مول مدينتي

    New Avenue Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٢٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري لإعاده البيع بأقساط في بارك ستريت

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك ستريت, الطريق الدائري, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٨١٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بعائد استثمار للبيع في بارك ستريت إيست

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ٣٦٨ متر مربع

    ٢٢٠٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب لإعاده البيع في وان ناينتي القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    بناية كاملة

    ٣٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدرسه دوليه للبيع في R7 العاصمه الإداريه الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    رايت العاصمة الادارية الجديدة, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    7+

    ١٠٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • أفيلين المرحلة الثانية

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٨١٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Times Development
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,المستثمرين الشمالية,أفلين

    1 - 4 غرفة

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مشطب ومفروش بالكامل للبيع في القاهره الجديده

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع مجمع البنوك, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع مفروش بالكامل بالتكييف بمدخل خاص

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الثوره, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    ١٬٠٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    بناية كاملة

    ٤٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدرسه دوليه تحت الانشاء بمنطقة القصور والفيلات

    New Avenue Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    7+

    ١٦٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مصنع

    ١٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدفوع تمن الارض بالكامل ومقننة ويمكن تغير الرخصة

    Selective logo image

    ابو رواش, القاهرة

    1

    ٥٬٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى مستقل بمدخل خاص و موقع متميز للبيع بأقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • غراند فاليز

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٩٬٩٩٥٬٨٦٧ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Mountain View
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,ماونتن فيو جراند فاليز

    4 غرفة