عقارات تجاري للبيع في المقطم

17 عقارات أخرى
  • 9

    مساحات مكتبية

    ٣٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م للبيع المقطم الهضبة الوسطي الحي الخامس..

    Ahmed Yasser Group logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ٢٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 37م بكمبوند بالهضبة الوسطى مقطم

    sherwoods property logo image

    نكست بوينت, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    محل

    ٢٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدرسة 4,200 متر مؤجرة بيع مع عائد عالي في المقطم

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    7+

    ٤٬٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    عيادة

    ٤٬٥٤١٬٤٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية في قلب المقطم ـ الهضبة الوسطى

    Shamy Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية قوية في قلب المقطم ـ الهضبة الوسطى

    Shamy Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    1

    ١١٬٠٠٠ متر مربع

    ٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • جولف مانشنز

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    القاهرة,المقطم,اب تاون كايرو

    4 - 7 غرفة

  • 10

    وحدات مُجمعة للبيع

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري في اميز مناطق المقطم علي شارع رئيسي

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع 9, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    لا يوجد

    ٣٬٢٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اربع ادوار اداري في اهم شارع رئيسي في المقطم

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع 9, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    لا يوجد

    ١٬٨٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل مميز للبيع في كمباوند Next Point

    Ring Road Real Estate logo image

    نكست بوينت, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    بناية كاملة

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني للبيع علي كورنيش المقطم 5000 متر مربع

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    7+

    ٥٬٠٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى تجاري متشطب للبيع في مول رينج رود بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

    الطريق الدائري, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    4

    ٦٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • ٩ سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    El Mansour Developments
    القاهرة,المقطم,الهضبة العليا,ناين سايد

    2 - 3 غرفة

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عقار تجاري للبيع في المقطم 560 متر

    New Avenue Real Estate logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    لا يوجد

    ٥٦٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري "لوكس" للبيع بمساحة تخزين الهضبه العليا

    Better Estate Investment logo image

    شارع 17, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٢٬٧٩٠٬٠٤٠ جنيه

    للبيع عيادة 37م جاهزة في المقطم – شارع 9

    sherwoods property logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    1

    ٣٧ متر مربع

    ٧٥٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    محل تجاري

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع محل للبيع لقطه بسعر لقطه جداااا

    Rakaez Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٤٧٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع – كمبوند نيكست بوينت

    ERA Real Estate Egypt logo image

    نكست بوينت, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • فيرونا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٣٠٧٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 30
    المطور العقاري
    Xland Developments
    القاهرة,المقطم,الهضبة الوسطي,كمبوند فيرونا

    2 - 3 غرفة

  • 3

    مخزن

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مخزن يصلح لشركات الاغذيه و الادويه الهضبه الوسطي

    Remax Station logo image

    طريق المقطم القطاميه, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • مساحات مكتبية - استوديو - 1 حمام للبيع في الهضبة الوسطي - المقطم - القاهرة
    1

    مساحات مكتبية

    ١٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 46م بالهضبة الوسطي جاهز كاش

    sherwoods property logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    1

    ٤٦ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • اونا كومبوند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    القاهرة,المقطم,الهضبة الوسطي,كومباوند اونا

    2 - 3 غرفة

  • ذا كاي

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٤١٣٬٦٤٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Memar Almansour
    القاهرة,المقطم,الهضبة الوسطي,ذا كيى

    1 - 3 غرفة

صورة لـ Community Overview في المقطم
مؤشرات حول أداء المجتمع
المقطم

عرض الأسعار السابقة، والتقييمات، والمقارنة مع المجتمعات الأخرى المجاورة وغير ذلك…