كافتيريات تجاري للبيع في الجيزة

17 عقارات أخرى
  • 10

    كافتيريا

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    سنترال افينيو كافيه و رستوران الشيخ زايد ايجار85 م

    Rokn Real Estate logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٢٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    كافتيريا

    ١٦٢٬٤٠٠ جنيه

    كافيه/مطعم ارضي للبيع بمقدم 162الف او 11مليون كاش

    ذا جيت بلازا مول, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٨ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    كافتيريا

    ١٦٢٬٤٠٠ جنيه

    كافيه/مطعم ارضي للبيع بمقدم 162الف او 11مليون كاش

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٨ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كافتيريا

    ١٦٢٬٤٠٠ جنيه

    كافيه/مطعم ارضي للبيع بمقدم 162الف او 11مليون كاش

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٥٨ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    كافتيريا

    ٩٬٧٥٢٬٠٨٣ جنيه

    محل للبيع في اكتوبر ميدان مصطفي محمود

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ٢٠٧٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    كافتيريا

    ١٦٢٬٤٠٠ جنيه

    كافيه/مطعم ارضي للبيع بمقدم 162الف او 11مليون كاش

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٥٨ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    كافتيريا

    ١٦٢٬٤٠٠ جنيه

    كافيه/مطعم ارضي للبيع بمقدم 162الف او 11مليون كاش

    طريق وصلة دهشور, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٨ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    كافتيريا

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كافيه مرخص تجاري باللبيني فيصل للبيع

    محور اللبيني, المريوطية, فيصل, حي الهرم, الجيزة

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    كافتيريا

    ١٦٢٬٤٠٠ جنيه

    كافيه/مطعم ارضي للبيع بمقدم 162الف او 11مليون كاش

    طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٥٨ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    كافتيريا

    ١٦٢٬٤٠٠ جنيه

    كافيه/مطعم ارضي للبيع بمقدم 162الف او 11مليون كاش

    بوليفار لاين, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٥٨ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    كافتيريا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع علي المحور مباشر مع ويست مارك بالتقسيط

    ويست مارك, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    كافتيريا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Joya Mall October 2026

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    كافتيريا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمار قوي – محل تجاري في موقع مميز على محور 26

    Selection Code logo image

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٧٠ متر مربع

    ١١٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    كافتيريا

    ١٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مطعم مفروش علي النيل | أقل سعر | رخصه سياحيه كاملة

    Coldwell Banker Wealth logo image

    شارع نادي الزمالك, المهندسين, الجيزة

    2

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    كافتيريا

    ١١٬٧٥٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مطعم اوكافيه على المحور المركزى قسط 5 سنين

    Abrag Real Estate logo image

    فال بلازا مول, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ١٨٣٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    كافتيريا

    ١١٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري ( كافية ) أمام الأكاديمية البحرية - قسط

    Naeem Developments logo image

    القرية الذكية, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٧١ متر مربع

    ١٦٤٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    كافتيريا

    ١٠٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة محدودة تستثمر في محل تجاري مجهز يكون كافية

    Naeem Developments logo image

2

    ٦٤ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع