عقارات تجاري للبيع في الجيزة, صفحة 7

3,300 عقارات أخرى
  • 12

    محل تجاري

    ٥٬٧٠٥٬٧٠٠ جنيه

    امتلك محل39 م بمقدم285الف ف6 اكتوبر خصم10%قسط9سنين

    New Arkan Properties logo image

    شادوز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٩ متر مربع

    ١٤٦٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٧٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل31م بمقدم350الف ف 6 اكتوبر خصم10%قسط9سنين

    New Arkan Properties logo image

    شادوز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣١ متر مربع

    ٢٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    عيادة

    ١٩٬٥٢٧٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 118م متشطبه بالتكييفات استلام فوري قسط 4سنين

    Promax Property Investors logo image

    سنترال افينيو, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١١٨ متر مربع

    ١٦٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    محل تجاري

    ٣٬٥١٩٬٠٤٠ جنيه

    استلم محل16م فوري فالشيخ زايد بمقدم530الف قسط4سنين

    New Arkan Properties logo image

    مول وان أو وان, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٦ متر مربع

    ٢١٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر بذكاء مكتب 53متر للبيع في تاون سكوير

    Real Vision logo image

    مجمع مكاتب تاون سكوير, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٣ متر مربع

    ١٦٠٬٣٧٧ جنيه/متر مربع

  • إيتالا

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٧٨١٬٧٥٦ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El-Manara Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,حدائق اكتوبر,إيتالا

    3 غرفة

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬١٧٣٬٣٦٠ جنيه

    عرض مميز مكتب 225متر للبيع في بالمت

    Real Vision logo image

    بالميت, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ١٢٠٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصةاستثمار مكتب اول طرح بيع للفطيم چانكشن اكتوبر

    Bold Egypt logo image

    تقاطع, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بمقدم 2مليون فقط في جانكشن مول الفطيم

    Bold Egypt logo image

    تقاطع, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ١١٩ متر مربع

    ٢٢٦٬٨٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    بناية كاملة

    ١٧٠٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني اداري للبيع في بارك ستريت استلام سنتين

    New Avenue Real Estate logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٬١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتبك99م علي محور26يوليو بمقدم660الف قسط ل10سنين

    New Arkan Properties logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • كانال ووك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٧٬٧٦٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 5 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 47م متشطب دايركت على محور 26يوليو واركان مول

    Property Hills Star logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٠٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع باقل مقدم اول طرح بيع للفطيم 6اكتوبر

    Bold Egypt logo image

    تقاطع, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 3

    محل تجاري

    ١٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل 71 م – للبيع – المهندسين شارع الفواكة

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    2

    ٧١ متر مربع

    ١٧٧٬٤٦٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بمقدم مليون فقط جانكشن مول الفطيم 6 اكتوبر

    Bold Egypt logo image

    تقاطع, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٦٤ متر مربع

    ٢٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في أركان بالم 205 – ذا كواد على المحور

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ١٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي زايد ١٣

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 6 غرفة

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري 36 م للبيع في مول أولاين – شركة ماس

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٣٦ متر مربع

    ١٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل بسعر مميز فى سنترادا هب وصلة دهشور قرب بيفرلى

    Property  Hills. logo image

    سنترادا هاب, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 3

    مساحات مكتبية

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 56 م للبيع في واك اوف كايرو – WAIKOF CAIRO

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٦ متر مربع

    ١٥٨٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مجهزة بالكامل للبيع في ميديكال سنتر نيو جيزة

    Rokn Real Estate logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٦٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مميز فى بارك ستريت مساحة 360 م بسعر ممتااااز

    Rokn Real Estate logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • ذا ساج – وان 33

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٨٧٧٬٤٤١ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,وان ثيرتي ثري

    3 غرفة

  • 8

    محل تجاري

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري متشطب للبيع في موقع حيوي -حدائق الأهرام

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الجيزة, منطقة الجيزة, جنوب الجيزة, الجيزة

    1

    ٩٨ متر مربع

    ٤١٬٨٣٦ جنيه/متر مربع

  • مساحات مكتبية - استوديو - 3 حمامات للبيع في شارع شهاب - المهندسين - الجيزة
    1

    مساحات مكتبية

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري 229 م – للبيع – المهندسين

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    شارع شهاب, المهندسين, الجيزة

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري 190 م – للبيع - بالمهندسين

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    المهندسين, الجيزة

    1

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة للبيع ف مول علي محور 26 يوليو الرئيسي

    Property Hills Star logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٥ متر مربع

    ٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري - للبيع - مول ذا كورت يارد

    Osoul Misr logo image

    ذا كورت يارد, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٠٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • بارك فالي ليك

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    EFID Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    4 غرفة