عقارات تجاري للبيع في ويست ليفز

11 عقارات أخرى
  • 10

    كافتيريا

    ١٦٢٬٤٠٠ جنيه

    كافيه/مطعم ارضي للبيع بمقدم 162الف او 11مليون كاش

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٥٨ متر مربع

    ٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري للبيع في أمام نيو جيزة، موقع استراتيجي

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١١٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    محل

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل دور ارضي قسط ومقدم 91الف بسعر مميز جوار O WEST

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في زايد باقل سعر، في اعلي كثافة سكانية

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٢٠ متر مربع

    ٢٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل تجاري

    ١١٬٠٠٦٬٤٠٠ جنيه

    0%مقدم/5 سنين-تجاريF&B ارضي 59م داخلي+13م خارجي

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٨٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • ويست ليفز

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٦٣٬٢٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    El Attal Holding Properties
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,الحي الاول,ويست ليفز

    1 - 4 غرفة

  • 10

    وحدة طبية

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدلية للبيع بأميز موقع بجوار بنيوجيزة مقدم واقساط

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٧٨٣٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع لمكتب 55م متشطب بسعر مميز بجوار نيوجيزة

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٢٣٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالتكيفات للبيع بالتقسيط بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٢٧ متر مربع

    ١٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالتكيفات للبيع في اب واي في نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مميزة متشطبة بالتكيفات بجوار نيو جيزة

    Property Hills Star logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٣٧ متر مربع

    ١٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالتكييفات في ارقى مول ف زايد بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٨١٬٨١٨ جنيه/متر مربع