عقارات تجاري للبيع في نيو جيزة

44 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ١١٬٧٩٣٬٨٣٥ جنيه

    مكتب متشطب بتكييف في موقع مميز في نيو جيزة

    The Polygon logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    لا يوجد

    ٦٣ متر مربع

    ١٨٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 170م تشطيب كامل بالفرش في نيو جيزة للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك صيدلية للبيع في مول بأكتوبر بجوار مول مصر

    Property Hills Star logo image

1

    ٥٨ متر مربع

    ٧٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٣٧٬٦٨٢٬٨٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 286 متر في آرت لايف، الجيزة الجديدة

لا يوجد

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٣١٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    قطعة أرض

    ٤٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض تجاري علي الطريق الرئيسي للبيع| امام نيو جيزة

    Emkan for Real Estate logo image

١٤٬٠٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • نيو جيزة

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    G Developments
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,طريق مصر اسكندرية الصحراوي,نيو جيزة
  • 5

    قطعة أرض

    ٩٩٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارض تجاري علي الطريق الرئيسي للبيع| امام نيو جيزة

    Emkan for Real Estate logo image

٢٨٬٥٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبه- ميديتاون - نيو جيزة - موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    بناية كاملة

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى للبيع موقع استثنائي بجوار المتحف المصري

    Crafters Real Estate logo image

7+

    ٢٬٢٥٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في نيو جيزة ميدتاون الطابق الأرضي

    RE/MAX Al Mohager logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم مكتب للبيع في الشيخ زايد بجوار هايبر وان

    Property Hills Star logo image

3

    ١٤٢ متر مربع

    ٤٧٬٨٨٧ جنيه/متر مربع

  • 4

    عيادة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع في ميدتاون

    Flip logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ١١٬٠٠٦٬٤٠٠ جنيه

    كافيه ارضي ب11 مليون كاش او 386الف ربع سنوي قسط

2

    ٦٠ متر مربع

    ١٨٣٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٠٬٦٧٣٬٢٠٠ جنيه

    عياده مشطبه بالكامل للبيع في نيو جيزه الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في نيو جيزة دور أرضي اقل سعر في السوق

    I-Move logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في نيو جيزه متشطبه بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل عيادة بيع استلام فوري في زايد

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    عيادة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع كامل التشطيب نيو جيزه تصلح عياده اسنان

    BEYOTCOM logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    بناية كاملة

    ٨٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى أداري للبيع استلام فوري عائد ثابت لمدة 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

7+

    ٥٬٩٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده سوبر لوكس في ميدي تاون نيو جيزة للبيع

1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة 80متر للبيع بأفضل سعر في ميدي تاون نيو جيزة

    Real Vision logo image

2

    ٨٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده مشطبه بالكامل للبيع ميديتاون نيو جيزه

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالتكييفات وجاهزة للبيع فى ميد تاون

    The Way logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة مميزة بسعر مغري بالمجمع الطبي الخاص نيو جيزة

    Sign Real Estate logo image

1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحة مكتبية للبيع في بيكسل لابز، الجيزة الجديدة

    RE/MAX Al Mohager logo image

1

    ٦٣ متر مربع

    ١٩٨٬٤١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ٥٬١١٨٬٩٠٠ جنيه

    مكتب للبيع بجوار نيوجيزة مباشرة على محور 26 يوليو

    Property Hills Star logo image

1

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٦٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

2