عقارات تجاري للبيع في محور 26 يوليو, صفحة 7

286 عقارات أخرى
  • 10

    بناية كاملة

    ٨٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى أداري للبيع استلام فوري عائد ثابت لمدة 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    7+

    ٥٬٩٦٠ متر مربع

    ١٣٤٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع متأجر في اركان بلازا بعائد شهري فيو ممز

    Rokn Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في بارك ستريت علي المحور بعائد ايجاري

    Rokn Real Estate logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٨٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب للبيع بفيو مميز في اركان بلازا زايد

    Rokn Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبه بالكامل بالتكيفات للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    40 جاليريا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٧٤٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده متشطبه بالكامل بالتكيفات للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    40 جاليريا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالكامل بالتكيفات للبيع في اركان

    Egypt Best Properties logo image

    40 جاليريا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز عياده للبيع متشطبه بالكامل بالتكيفات

    Egypt Best Properties logo image

    40 جاليريا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٨٠ متر مربع

    ١٩٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالكامل بالتكيفات للبيع بموقع متميز

    Egypt Best Properties logo image

    40 جاليريا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالتكيفات في 205 اركان للبيع

    Property Hills Star logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٨٧ متر مربع

    ١١٤٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للإيجار في زا لان، مُجهز بالكامل ومكيفات

    Rokn Real Estate logo image

    ذا لين, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٥٨ متر مربع

    ١٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتبك في بريدجز: عنوان جديد لنجاح بيزنسك

    Selection Code logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٣٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادتك في بريدجز: رعاية طبية بمستوى عالمي

    Selection Code logo image

    بريدجس مول, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٧ متر مربع

    ١٢٣٬٤٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب - كاملة التشطيب - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    205, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب - كاملة التشطيب - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب - كاملة التشطيب - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بارك ستريت, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب - كاملة التشطيب - موقع مميز

    RE/MAX Al Mohager logo image

    الجزيرة بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    معرض

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صيدليه مباشره على المحور امام مستشفى دار الفؤاد

    Property  Hills. logo image

    محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١ متر مربع

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري علي محور 26 يوليو بجوار أركان بلازا

    Property  Hills. logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٤٠ متر مربع

    ١٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة للبيع ف اركان بلازا علي المحور مباشرة

    Rokn Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٣ متر مربع

    ٢٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة للبيع دايركت علي المحور في اركان

    Rokn Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٢١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بلوكيشن مميز في الشيخ زايد للبيع

    Property Hills Star logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    محل تجاري

    ٣٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر محل كبير على واجهه قسط شهرى49 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٤ متر مربع

    ٩٩٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع مكتب بعائد سانوي 3 مليون جنيه في اركان

    Rokn Real Estate logo image

    اركان بلازا, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب بفيو مميز في كابيتال بيزنيس بارك بجوار اركان

    Property  Hills. logo image

    كابيتال بيزنس بارك, محور 26 يوليو, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٤ متر مربع

    ٩١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع