عقارات تجاري للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 8

654 عقارات أخرى
  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٩٬٧٥٢٬٩٧٨ جنيه

    مكتب علي المحور للبيع في اركان الشيخ زايد

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٩٩ متر مربع

    ١٩٩٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 144م عالمحور فقلب زايد قسط كوارتر 1.4م-كاش19م

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٥٣٥٬٠٠٠ جنيه

    أستلم حالا مكتب فقلب زايد قسط كوارتر535ألف-بسعر 9م

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٦٬٨٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    محل تجاري

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للاستثمار بموقع حيوي وسط مجتمع متكامل الخدمات

    RE/MAX Everest logo image

    ذا فور مول جنة زايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٥٣ متر مربع

    ١٠٣٬٧٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للاستثمار بموقع حيوي وسط مجتمع متكامل الخدمات

    RE/MAX Everest logo image

1

    ٥٣ متر مربع

    ١٠٧٬٥٤٧ جنيه/متر مربع

  • إيدن فيلاز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت,إيدن

    3 - 5 غرفة

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في اكبر مول بالشيخ زايد بجوار اركان

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٤١٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٤٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر عياده ع وصلة دهشور قسط شهرى54 ألف بمقدم1%

    Property Hills... logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ١٢٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في اركان بلازا بالقرب من كابيتال بيزنس

    Crown Stone Realty logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالتكييفات في 2o5 بجوار اركان بلازا

    Property Hills VIP logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٢٠٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ١٢٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة بمساحة ٢١٠ متر للايجار علي محور محمد بن زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    ايتابا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٣ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 205 اركان بالم

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٠٬٢٢١٬٤٠٠ جنيه

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Arkan Palm Development
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,205 اركان بالم

    1 - 3 غرفة

  • 10

    عيادة

    ١١٬٧٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده بيع 205 اركان بالم,arkan palm205,م70,متشطب

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٧٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة الطابق الثالث للبيع تشطيب كامل ٢٢٣ م

    East wing logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٢٣ متر مربع

    ١٣٤٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    عيادة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة متشطبة بالتكييفات فى ويست ميدكال من سوديك

    Property  Hills. logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    مساحات مكتبية

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب دورين للبيع متشطب وسعر مميز في الشيخ زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    ذا كورت ياردز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٩١٬٤٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٧٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    مكتب اداري جاهز للمعيانة للبيع في ذابوليجون ببفرلي

    Property  Hills. logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٠ متر مربع

    ٣٨١٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • أزاليا

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬١٩٤٬٨٨٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Egyptian Developers
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ازاليا

    2 - 3 غرفة

  • 10

    عيادة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا عياده متشطبه بالتكييفات ويست تاون سوديك

    Property  Hills. logo image

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٤١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    عيادة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة طبية فاخرة متشطبة للبيع في "205 أركن بالم"

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    عيادة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عياده للبيع في 205 اركان بالم متشطبه استلام فوري

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٠٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب121 متر للبيع استلام فوري بجانب اركان بلازا

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع 142 متر استلام فوري بجانب اركان بلازا

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ١٠٧٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • سيتيو

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬١٣٤٬٥٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Elkhalifa Real Estate
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كمبوند سيتيو

    2 - 3 غرفة

  • 10

    عيادة

    ٦٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    عيادة للبيع73م في سنترو شارع الشباب فيو بلازا,زايد

    Rokn Real Estate logo image

    سينترو زايد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك محل تجاري ف قلب الشيخ زايد موقع حيوي 70م قسط

    property hills Elite logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    محل تجاري

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل للبيع استلام فوري علي وصله دهشور مباشرة

    Rokn Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ٢٥٬٨٦٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب كورنر للبيع فيو المحور ذا انجل اركان بالم205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٢٢٤ متر مربع

    ١١٥٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع عياده بميديكال سنتر سوديك ويست الشيخ زايد

    Adagio Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٧٨ متر مربع

    ١٢١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • كيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٧٦٬٧٨٤ جنيه

    خطة السداد: 30
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كيان

    3 غرفة