عقارات تجاري للبيع في كمبوندات الشيخ زايد, صفحة 6

654 عقارات أخرى
  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب مفروش باكبر عائد اسثماري في بورتال

    Home Select for real estate logo image

    ذا بورتال, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ١٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع | بوليجون

    Home Select for real estate logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبع متشطب علي اميز فيو في سوديك -بورتال

    Rokn Real Estate logo image

لا يوجد

    ١٧١ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب ريسيل في 205 اركان بالم

    D.Signature logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٩٩ متر مربع

    ١٧١٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    مساحات مكتبية

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك مكتب بفرصة استثمارية باكبر عائد ايجاري

    Home Select for real estate logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٩٢ متر مربع

    ١٦٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • الباتيو فيرا

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    La Vista Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,الباتيو فيرا

    3 - 4 غرفة

  • 11

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع استلام فوري بفيو علي البلازا في 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٦٨٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالكامل للبيع بفيو مميز جداا في portal

    Rokn Real Estate logo image

2

    ١٧١ متر مربع

    ١٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مشطب ومفروش للبيع أو للإيجار في بورتال

    New Avenue Real Estate logo image

1

    ١٤٧ متر مربع

    ١٤٩٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    عيادة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك عيادة متشطبة للبيع في اكبر مول بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٨٣ متر مربع

    ٦٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    بناية كاملة

    ١٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبني مستقل مشطب بالكامل للبيع بسوديك ويست زايد

    New Avenue Real Estate logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٢١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • ألجريا ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ١٦٬٩٣٦٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Sodic
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,الجريا

    3 غرفة

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالتكيفات في بورتال بداخل بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

لا يوجد

    ٣ متر مربع

    ٢٬١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    مساحات مكتبية

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب متشطب بالتكيفات في بورتال بداخل بيفرلي هيلز

    Property  Hills. logo image

    ذا بوليجون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ١٥٢ متر مربع

    ٤٤٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    محل تجاري

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا محل للبيع في مول حيوي بالشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    الكارما 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٤٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري رسيل في Arkan Palm 205

    متصدر

    New Casa Real estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٧٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري رسيل في Arkan Palm 205

    متصدر

    New Casa Real estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٧٢٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • كمبوند بيلفا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٤٦٥٬١٩٠ جنيه

    خطة السداد: 45
    المطور العقاري
    Karnak Real Estate Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,بيلفا

    1 - 3 غرفة

  • 6

    محل

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري لإعاده البيع في أركان 205 استلام سريع

    New Avenue Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٣٤٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    محل

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    محل تجاري استلام فوري متطشب دور ارضي فيو بلازا

    Crown Stone Realty logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٥٠ متر مربع

    ١٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    مساحات مكتبية

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب مشطب بالتكييف للبيع في إيفوري بيزنس بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ووك اوف كايرو, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٥٦ متر مربع

    ١٧٩٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    مساحات مكتبية

    ١٥٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبيه دور كامل للبيع في أركان 205

    New Avenue Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    ١٬٠٦٢ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في كايرو جيت إعمار - زايد

    Rokn Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠١ متر مربع

    ١٢٦٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • في ليفل

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٧١٠٬٦٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,في ليفيلز

    3 غرفة

  • 7

    مساحات مكتبية

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: مكتب إداري فاخر في The Angle 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    ٢٦٢ متر مربع

    ١٤٥٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٨٬٢٠٨٬٠٠٠ جنيه

    مكتب إداري مميز للبيع في Cairo Gateفي Emaar Misr

    Rokn Real Estate logo image

    إيدن, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    لا يوجد

    ٦١ متر مربع

    ١٣٤٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب 122م فيو بلازا فى Arkan palm 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٦٨٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    مساحات مكتبية

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع في 205 أركان بالم – داون تاون

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ١٤٤٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    مساحات مكتبية

    ١٥٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    مكتب للبيع استلام فوري في اركان بالم 205

    Rokn Real Estate logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٥١٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • ايلان

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كايرو جايت,ايلان

    3 غرفة