EGP3,600,000
2 Bedrooms
1 Bathroom
125 sqm / 1,345 sqft
APARTMENT FOR SALE IN MOHAMED NAGUIB AXIS, ABOU EL HOULشقة للبيع بجاردينيا هايتس ٢ – فرصة مميزة لعشاق الرقي والفخامة
لو بتدور على شقة جاهزة للسكن بتشطيب راقي جدًا وموقع مميز داخل جاردينيا هايتس، فالشقة دي هتكون اختيار ممتاز ليك
الموقع: جاردينيا هايتس ٢
المساحة: 125 متر
الدور الثالث – العمارة بها أسانسير
العمارة واجهة حجر بالكامل والشقة واجهة مميزة تعطي إضاءة وتهوية ممتازة طوال اليوم
تقسيم عملي ومريح:
2 غرفة نوم
1 حمام
ريسبشن شيك بتشطيب مودرن
تفاصيل التشطيب:
الشقة بالكامل جبس بورد فلات بإضاءات مودرن
البيلت إن
الشقة متشطبة بذوق عالي جدًا وجاهزة على السكن فورًا بدون أي مصاريف
المطلوب: 3,600,000 جنيه
للتفاصيل والمعاينة/01036399124
شقه للبيع في جاردينيا هايتس 2 التجمع الخامس
الموقع: جاردينيا هايتس ٢
المساحة: 125 متر
الدور الثالث – العمارة بها أسانسير
تقسيم عملي ومريح:
2 غرفة نوم
1 حمام
ريسبشن شيك بتشطيب مودرن
تفاصيل التشطيب:
الشقة بالكامل جبس بورد فلات بإضاءات مودرن
المطلوب: 3,600,000 جنيه
للتفاصيل والمعاينة/01036399124
Property details
Property Type
Apartment
Property Size
1,345 sqft / 125 sqm
Bedrooms
2
Bathrooms
1
Available from
11 May 2026
Amenities
Partly furnished
Balcony
Covered Parking
Kitchen Appliances
Location

Price Insights
This property costs 61% less than the average price of 2 bedroom in Cairo
Average Sale Price is 9,226,238 EGP
This property is 9% smaller than the average size of 2 bedroom in Cairo
Average size is 137 sqm
The data displayed is based on average prices and sizes of all listings that were live on Property Finder in Cairo
Provided by
monica gold line
Gold Line
See agency properties (66)Regulatory information
Regulatory information
Reference
mh
Listed
7 hours ago
Recommended for you
Payment method
Cash