Super Lux Apartments in Cairo, page 278

7,079 properties
  • 19

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة للبيع 145 م بالمنطقة العاشرة خلف فودافون

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    10th District, Nasr City, Cairo

    3

    2

    145 sqm

    20,689 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,000,000 EGP

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي تشطيب سوبر لوكس

    Badr City, Cairo

    2

    1

    70 sqm

    14,285 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقه141م3غرف فيو واجهه خارجي تشطيب سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    141 sqm

    22,695 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,150,000 EGP

    الترا سوبر لوكس 155 متر مميز فيو مفتوح طريق العبور

    Finish Your Home logo image

    Palm Resort 1, Cairo - Ismailia Desert Road, Cairo

    3

    2

    155 sqm

    13,870 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    7,500,000 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع بالقرب من شارع عباس العق

    Better Estate Investment logo image

    Abbas Al Akkad St., 1st Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    222 sqm

    33,783 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    5,500,000 EGP

    شقه للبيع علي الكورنيش مباشرا فيو للنيل مباشر

    Teba El-Agaty Group logo image

    Cornish El Nile St., Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    145 sqm

    37,931 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    5,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في الحي الثامن – مدينة نصر

    Better Estate Investment logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    200 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع أحمد السمان – مدينة نص

    Better Estate Investment logo image

    Ahmed Al Semman St., 8th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    24,705 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,800,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع مصطفى النحاس – مدينة ن

    Better Estate Investment logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    28,235 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    7,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع – جنوب الأكاديمية "ز"،

    Better Estate Investment logo image

    Area G, Ganoob El Acadimia, New Cairo City, Cairo

    3

    1

    190 sqm

    36,842 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    7,900,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع – الياسمين 1 | القاهرة الجديد

    Better Estate Investment logo image

    El Yasmeen 1, El Yasmeen, New Cairo City, Cairo

    4

    2

    230 sqm

    34,347 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    5,100,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع – ميدان الحجاز، مصر الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    Bahgat St., El Hegaz Square, El Nozha, Cairo

    3

    1

    150 sqm

    34,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,400,000 EGP

    Resale apartment for sale, 130 m, on the Maadi Rin

    MRG Real Estate logo image

    One Kattameya, El Katameya Compounds, El Katameya, New Cairo City, Cairo

    2

    2

    131 sqm

    25,954 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقة للبيع 115م سوبر لوكس بالحى الثانى الهضبة

    Premium

    Adwar For Real Estate logo image

    Al Hadaba Al Wosta, Mokattam, Cairo

    2

    1

    115 sqm

    19,130 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقه79م غرفتين تشطيب سوبر لوكس بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    79 sqm

    27,848 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    4,900,000 EGP

    Apartment 181m for sale prime location Al Shorouk

    Eureka Real Estate logo image

    Shorouk City, Cairo

    4

    2

    181 sqm

    27,071 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    10,000,000 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع في كمبوند بروميناد –

    Better Estate Investment logo image

    Promenade New Cairo, 5th Settlement Compounds, The 5th Settlement, New Cairo City, Cairo

    2

    3

    225 sqm

    44,444 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    5,900,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في البنفسج عمارات – التجمع

    Better Estate Investment logo image

    El Banafseg Apartment Buildings, El Banafseg, New Cairo City, Cairo

    3

    2

    155 sqm

    38,064 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,300,000 EGP

    Apartment for sale, Seventh District, Nasr City

    Remax Style logo image

    Gamal Selim St., 7th District, Nasr City, Cairo

    2

    1

    165 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    7,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع مصطفى النحاس – مدينة ن

    Better Estate Investment logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    2

    240 sqm

    29,166 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    7,000,000 EGP

    apartment for sale in makram ebeid street

    Naeem Developments logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    3

    230 sqm

    30,434 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,900,000 EGP

    شقة 220 متر لوكس طريق العبور

    Finish Your Home logo image

    Palm Resort 1, Cairo - Ismailia Desert Road, Cairo

    3

    2

    220 sqm

    8,636 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في سما القاهرة – القطامية

    Better Estate Investment logo image

    Sama Al Qahera, El Katameya Compounds, El Katameya, New Cairo City, Cairo

    3

    2

    145 sqm

    31,034 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    4,600,000 EGP

    شقه فاخره للبيع 185 م بالمنطقه التاسعه بمدينة نصر

    Nasr City, Cairo

    3

    2

    185 sqm

    24,864 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    9,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في النرجس فيلات 4 – التجمع الخ

    Better Estate Investment logo image

    Al Narges 4, Al Narges, New Cairo City, Cairo

    3

    3

    220 sqm

    40,909 EGP/sqm