Registered Apartments For Sale in Nasr City, page 8

181 properties
  • 15

    Apartment

    5,800,000 EGP

    شقة الترا سوبر لوكس للبيع – الحي الثامن – م نصر

    Better Estate Investment logo image

    Atiya Al Sawalhi St., 8th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    220 sqm

    26,363 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع أحمد السمان – مدينة نص

    Better Estate Investment logo image

    Ahmed Al Semman St., 8th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    24,705 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    7,000,000 EGP

    شقة سوبر لوكس للبيع في شارع مصطفى النحاس – مدينة ن

    Better Estate Investment logo image

    Mostafa Al Nahas St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    4

    2

    240 sqm

    29,166 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    6,500,000 EGP

    بأرقى وأميز مواقع مدينة نصر - بالمربع الذهبي

    شركة الخير للتجارة و التنمية العمرانية logo image

    Dr Hassan Ibrahim St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    218 sqm

    29,816 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقة 170 متر للبيع بين شارع عباس العقاد ومكرم عبيد عمارة حديثة دور اول أسانسير مسجلة

    شركة الوسام للتسويق العقاري logo image

    Makram Ebeid St., 6th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    23,529 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقة للبيع ٣٣٠ متر بعمارات الفرسان طريق النصر

    البنا للعقارات logo image

    Al Nasr Road, 6th Zone, Nasr City, Cairo

    5

    3

    330 sqm

    13,636 EGP/sqm