Cheap properties for sale in Qalyubia

858 properties
  • 10

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه ب استلام فوري متشطبه علي المفتاح

    9th District, Obour City, Qalyubia

    2

    2

    120 sqm

    21,666 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    4,600,000 EGP

    بمقدم 20% فقط عاين وحدتك بكمبوند مبني بالعبور

    The Icon Real Estate logo image

    8th District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    168 sqm

    27,380 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    4,600,000 EGP

    بمقدم 20% عاين وحدتك الان بكمبوند مبني في العبور

    The Icon Real Estate logo image

    8th District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    168 sqm

    27,380 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,833,000 EGP

    شقة للبيع بكمبوند راقى فى مدينة العبور الجديدة

    Family Home Real Estate logo image

    New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    179 sqm

    27,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,997,000 EGP

    شقة للبيع فى مدينة العبور استلام فورى اطول سداد

    Family Home Real Estate logo image

    New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    111 sqm

    27,000 EGP/sqm

  • Waad

    Launch price:

    Coming soon

    Developed by
    Kayan Real Estate
    Qalyubia,New Obour City
  • 7

    Apartment

    4,914,000 EGP

    فرصة حقيقية لامتلاك سكن مميز داخل مدينة العبور

    Family Home Real Estate logo image

    Al Mosheer Ahmed Ismail St. El Obour Road, 7th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    182 sqm

    27,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه بكمباوند جردينيا 2 استلام فوري 125متر

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    22,400 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,600,000 EGP

    120m² apartment, super deluxe finishing,

    Al Gamaa St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    2

    2

    120 sqm

    21,666 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه ريسيل داخل كمباوند جردينيا 175 متر بسعر محروق

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    17,142 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,750,000 EGP

    ال 175متر بسعر خيالي في كمبوند جاردينيا 2 لقطه

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    21,428 EGP/sqm

  • Rock Ville

    Launch price:

    Coming soon

    Developed by
    Rock developments
    Qalyubia,Obour City,5th District
  • 6

    Apartment

    2,450,000 EGP

    اخر شقه لل110 م داخل الكومباوند فيو جنه مصر لقطه

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    22,272 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,050,000 EGP

    125 sqm Apartment for Sale in Citalia

    Citalia, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    24,400 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,632,000 EGP

    امتلك شقتك ف اكبر كمبوند ف العبور الجدبيده

    New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    23,927 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,704,000 EGP

    153 sqm First Floor Apartment for Sale

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    153 sqm

    24,209 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,415,040 EGP

    شقه 148متر بخصم 10% فيو صريح غلى البحيرات الصناعيه

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    148 sqm

    23,074 EGP/sqm

  • Viale Residence

    Launch price:

    1,380,000 EGP

    Payment Plan: 5
    Qalyubia,New Obour City

    1 - 3 Beds

  • 8

    Apartment

    3,367,000 EGP

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند سكني كمتكامل

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    153 sqm

    22,006 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,477,000 EGP

    استثمر فلوسك ف اكبر كممبوند ف العبور الجديده

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    126 sqm

    27,595 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,415,000 EGP

    148 sqm Apartment with Direct Lake View | Merisa

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    148 sqm

    23,074 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,120,000 EGP

    شقه 110 متر دور تاني متكرر والClub House مجانا

    Citalia, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    110 sqm

    28,363 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,367,000 EGP

    استثمر فلوسك ف اكبر كمبوند ف العبور الجديده

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    153 sqm

    22,006 EGP/sqm

  • Glory Gardens

    Launch price:

    1,650,000 EGP

    Payment Plan: 10
    Developed by
    Eagles Developments
    Qalyubia,New Obour City

    3 - 7 Beds

  • 6

    Apartment

    3,367,000 EGP

    شقه مميزه 153متر داخل كمباوند جزيل بسعر لقطه

    Belbeis Road Road 10, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    153 sqm

    22,006 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    Ground Floor Apartment with 80 sqm Private Garden

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    21,600 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,500,000 EGP

    Hot Deal | 175 sqm Apartment for Sale in Gardenia2

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    175 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,500,000 EGP

    175 sqm Corner Apartment for Sale | Open View

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    175 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,300,000 EGP

    شقة للبيع 200م سوبر لوكس ف الشعراوى مدينه العبور

    Envigo Real Estate logo image

    Sheikh Shaarawi St., 8th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    200 sqm

    16,500 EGP/sqm

  • NOA Residence

    Launch price:

    3,325,000 EGP

    Payment Plan: 7
    Qalyubia,New Obour City