Cheap properties for sale in Qalyubia, page 4

857 properties
  • 7

    Apartment

    3,790,000 EGP

    استثمر فلوسك دلوقتي ف اكبر كمبوند ف العبور

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    140 sqm

    27,071 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,426,000 EGP

    استثمر ف فلوسك ف احسن كمبوند ف العبور

    Obour City, Qalyubia

    3

    2

    126 sqm

    27,190 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,175,000 EGP

    احجز وحدتك دلوقتي ب اثل سعر ف العبور بمقدم بسيط

    Obour City, Qalyubia

    studio

    1

    81 sqm

    26,851 EGP/sqm

  • 17

    Villa

    260,000 EGP

    A wonderful opportunity to own a luxury villa on A

    Zein for real estate logo image

    Gamaiet Ahmed Orabi, Obour City, Qalyubia

    6

    6

    450 sqm

    577 EGP/sqm

  • 17

    Villa

    260,000 EGP

    A wonderful opportunity to own a luxury villa on A

    Zein for real estate logo image

    Gamaiet Ahmed Orabi, Obour City, Qalyubia

    6

    6

    450 sqm

    577 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,700,000 EGP

    ادفع و استلم شقتك بكمبوند جاردينيا 2 بمدينه العبور

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    125 sqm

    21,600 EGP/sqm

  • 6

    Duplex

    4,900,000 EGP

    For Sale in Gardenia 2 Compound

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    4

    4

    230 sqm

    21,304 EGP/sqm

  • 17

    Villa

    260,000 EGP

    A wonderful opportunity to own a luxury villa on A

    Zein for real estate logo image

    Gamaiet Ahmed Orabi, Obour City, Qalyubia

    6

    6

    450 sqm

    577 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,230,000 EGP

    شقة للبيع بكمبوند وعد بالعبور الجديدة 140 متر

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    140 sqm

    23,071 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقة لقطة بمقدم 20% والباقي تقسيط ل 36 شهر

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    13,142 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقه لقطه للبيع في مدينه العبور الجديده

    Pylon investment logo image

    New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    180 sqm

    19,444 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقه مميزه 110 متر استلام فوري بفيو كمبوند

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,818 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,400,000 EGP

    Apartment for Sale in Gardenia 2 Compound

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,818 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,518,000 EGP

    شقه 125 متر بفرصه مميزه جدا علي فيو مميز

    Citalia, New Obour City, Qalyubia

    2

    2

    125 sqm

    28,144 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,098,797 EGP

    شقة للبيع Opal compound بالعبور الحي السادس 103متر

    Emak Realestate logo image

    Al Imam Malik St., 6th District, Obour City, Qalyubia

    2

    2

    103 sqm

    30,085 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,500,000 EGP

    بيت الوطن المكان الاكثر تمييزا ق العبور الجديده

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    14,285 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,350,000 EGP

    Own a smartly designed 110 sqm apartment

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,750,000 EGP

    بيت الوطن المشروع الاكثر تمييزا ف العبور الجديده

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    15,714 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,349,000 EGP

    استثمر شقتك دلوقتي بمكان مميز جدا

    New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    146 sqm

    22,938 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,604,000 EGP

    شقة للبيع بكمبوند VIALE RESEDENCE بالعبور 138 متر

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    138 sqm

    18,869 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,908,000 EGP

    فرصه مميزه للسكن والاستثمار بشقه مميزه

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    133 sqm

    21,864 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    700,000 EGP

    شقة للبيع بشبرا الخيمة أمام نادي المنشية الجديد

    digital vision logo image

    Shobra Al Khaimah, Qalyubia

    3

    1

    70 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,300,000 EGP

    بيت الوطن المكان الاكثر تمييزا

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    165 sqm

    13,939 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,350,000 EGP

    بين الحي الاول والتاني بجوار كمبوند جنه مصر

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    110 sqm

    21,363 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    2,908,000 EGP

    Luxury Living in Lagoons Obour

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    179 sqm

    16,245 EGP/sqm