Cheap apartments for sale in 5th Area, page 3

58 properties
  • 10

    Apartment

    3,937,500 EGP

    225م المنطقة الخامسه عمارات 4نوم فورى من المطورقسط

    بيتي للمقاولات logo image

    1st Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    4

    3

    225 sqm

    17,500 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,175,000 EGP

    شقة 232م واجهة بالكامل بانوراما بتسهيلات على سنتين

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    4

    3

    232 sqm

    17,995 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,475,000 EGP

    157م دوررابع المنطقة الخامسة جواركمبوندالمعادى فيو

    بيتي للمقاولات logo image

    1st Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    157 sqm

    15,764 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,430,000 EGP

    شقة 157م بحرى بأفضل تقسيم بالقرب من مدينتى تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    157 sqm

    15,477 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    4,295,000 EGP

    شقة 232م ناصية بانوراما فيو مفتوح تقسيط على 24 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    2nd Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    4

    3

    232 sqm

    18,512 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,075,000 EGP

    شقه135م المنطقة الخامسه فورى على الحرية مباشرة قسط

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    1

    135 sqm

    15,370 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,025,000 EGP

    شقة 135م استلام فورى بالتقسيط على 18 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    2nd Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    1

    135 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,945,000 EGP

    شقة 232م بانوراما المنطقة الخامسة تقسيط على 30 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    2nd Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    4

    3

    220 sqm

    17,931 EGP/sqm