Cheap apartments for sale in 5th Area, page 2

58 properties
  • 6

    Apartment

    3,570,000 EGP

    شقه واجهه اماميه المنطقه الخامسه تقسيط بسعر الكاش

    galaxy house real estate logo image

    3rd Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    210 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقه للبيع بالمنطقه السادسه استلام فوري فيو مفتوح

    Smartex logo image

    2nd Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    165 sqm

    19,393 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,025,000 EGP

    لوبتدورعلى 4 نوم متاح230م فورى بالخامسه عمارات قسط

    بيتي للمقاولات logo image

    1st Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    4

    3

    230 sqm

    17,500 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,140,000 EGP

    4 غرف نوم بحرى بالقرب من كمبوند المعادى فيو تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    2nd Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    4

    3

    230 sqm

    18,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    4,100,000 EGP

    Distinctive Apartment with Private Garden in El Sh

    El Hefny Group logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    160 sqm

    25,625 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,630,000 EGP

    196م المنطقة الخامسه على الحرية جواركمبود حسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    2nd Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    196 sqm

    18,520 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,150,000 EGP

    شقة 170م دور تانى فيو جنينة كبيرة بالقرب من مدينتى

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    18,529 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,275,000 EGP

    شقه مميزه في مدينه الشروق المنطقه الخامسه عمارات

    أميرة الشروق logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    4

    3

    225 sqm

    19,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة للبيع فى مدينة الشروق نصف تشطيب

    Premium

    Hope Real Estate logo image

    5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    150 sqm

    16,666 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,145,000 EGP

    شقة 170م امامي بالمنطقة الخامسة تقسيط على 24 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    18,500 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,080,000 EGP

    للبيع روف 240 متر في مدينة الشروق

    أميرة الشروق logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    4

    3

    240 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,800,000 EGP

    Apartments for sale in El Shorouk City

    أميرة الشروق logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    200 sqm

    19,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,775,000 EGP

    شقة 150م ارضي امامي بجاردن خاصة 120م تقسيط 24 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    1

    150 sqm

    18,500 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,850,000 EGP

    220م بانوراما المنطقة الخامسة بجواركمبوند حسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    2nd Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    220 sqm

    17,500 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,430,000 EGP

    196م المنطقة الخامسه على الحرية جواركمبود حسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    2nd Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    196 sqm

    17,500 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,780,000 EGP

    شقه ٢١٠ متر دور تاني عماره ٨٢ المنطقه الخامسه

    أميرة الشروق logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    210 sqm

    18,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,050,000 EGP

    مشروع ٨٤ في المنطقه الرابعه عمارات

    أميرة الشروق logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    4

    3

    225 sqm

    18,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقة 230م بحرى 4 غرف بالقرب من مدينتى بتسهيلات

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    4

    3

    230 sqm

    17,391 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,790,000 EGP

    155م ارضى امامى الخامسه عمارات جوار كمبوندحسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    155 sqm

    18,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,790,000 EGP

    155م ارضى امامى الخامسه عمارات جوار كمبوندحسن علام

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    155 sqm

    18,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,600,000 EGP

    مشروع 84 في المنطقه الخامسه عمارات

    أميرة الشروق logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    200 sqm

    18,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,630,000 EGP

    196م علي طريق الحرية مباشر و خطوات من طريق السويس

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    196 sqm

    18,520 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,145,000 EGP

    170م علي جردن خطوات طرق الحرية و كمبوند معادي فيو

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    170 sqm

    18,500 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,775,000 EGP

    150م ارضي بجردن 90م فيو جردن خطوات من طريق الحرية

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    18,500 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,430,000 EGP

    157م جانبي المنطقة خامسة بجوار كمبوند المعادي فيو

    بيتي للمقاولات logo image

    4th Neighborhood, 5th Area, Shorouk City, Cairo

    3

    3

    157 sqm

    15,477 EGP/sqm