180 sqm Apartments for Sale in Qalyubia, page 17

737 properties
  • 10

    Apartment

    3,571,310 EGP

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس بالعبور 180 متر

    Emak Realestate logo image

    Lakehouse Compound, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    180 sqm

    19,840 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,808,300 EGP

    شقة للبيع مساحة 107متر بكمبوند VIALE RESEDENCE

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    107 sqm

    16,900 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,780,000 EGP

    شقة للبيع بكمبوند وعد العبور الجديدة مساحة 165 متر

    Emak Realestate logo image

    Al Obour Road, Obour Market, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    165 sqm

    22,909 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    4,110,000 EGP

    شقة للبيع بكمبوند جاردينيا تاون بالعبور 165متر

    Emak Realestate logo image

    Gardenia Al Obour, 3rd District, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    165 sqm

    24,909 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,085,000 EGP

    شقة أرضي بجاردن داخل كمبوند راقي في السابع العبور

    Eliwa Group logo image

    7th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    103 sqm

    29,951 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة للبيع بالعبور بكمبوند Lagonza

    Emak Realestate logo image

    Al Obour Road, Obour Market, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    130 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,660,593 EGP

    شفة للبيع 157متر بكمبوند VIALE بالعبور الجديدة

    Emak Realestate logo image

    Al Obour Road, Obour Market, Obour City, Qalyubia

    3

    3

    157 sqm

    16,946 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,350,000 EGP

    شقة بالتقسيط علي ٧ سنين ف العبور الجديده علي خط ١٠

    Eliwa Group logo image

    Obour City, Qalyubia

    3

    2

    155 sqm

    21,612 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة للبيع في العبور الجديده ع ٣ سنين مقدم ٨٠٠ ألف

    Eliwa Group logo image

    Obour City, Qalyubia

    3

    2

    175 sqm

    14,857 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,550,000 EGP

    كمبوند اوكارديا مدينه العبور الجديده علي محور خط 1

    Al Obour Road, Obour Market, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    141 sqm

    25,177 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقه للبيع 127م بكومباوند مون سيتي سوبر لوكس

    Experience Real Estate logo image

    Obour City, Qalyubia

    2

    2

    127 sqm

    16,929 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,700,000 EGP

    Apartment for Sale in Obour City – Ninth District

    Al Fanar Development and project management logo image

    Nour Al Hoda St., 9th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    169 sqm

    21,893 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    2,850,000 EGP

    شقة للبيع بالعبور علي شارع 90 من المالك مباشر 175م

    Emak Realestate logo image

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    16,285 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,497,529 EGP

    شقة 162متر للبيع بكمبوند( ليك هاوس) بالعبور

    Emak Realestate logo image

    Lakehouse Compound, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    162 sqm

    21,589 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,750,000 EGP

    أدفع مقدم 30% والباقي تقسيط 36شهر من المالك مباشرة

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    15,714 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,435,829 EGP

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس بالعبور علي خط 10 مباشر

    Emak Realestate logo image

    Lakehouse Compound, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    173 sqm

    19,860 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,571,310 EGP

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس بالعبور علي خط 10 مباشر

    Emak Realestate logo image

    Lakehouse Compound, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    180 sqm

    19,840 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,435,829 EGP

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس بالعبور علي خط 10 مباشر

    Emak Realestate logo image

    Lakehouse Compound, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    173 sqm

    19,860 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة دور اول مميزة جداا من المالك 2 نمرة من التعسين

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    14,285 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,098,000 EGP

    امتلك شقتك 134م في العبور بكمبوند متكامل الخدمات

    Valero developments logo image

    Obour City, Qalyubia

    3

    3

    134 sqm

    23,119 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    3,450,000 EGP

    شقة بالتقسيط علي ٧ سنين على خط ١٠ مباشره العبور

    Eliwa Group logo image

    Obour City, Qalyubia

    3

    2

    140 sqm

    24,642 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,900,000 EGP

    165 متر مدينة العبور دبل فيس

    Finish Your Home logo image

    Al Zohor St., 8th District, Obour City, Qalyubia

    3

    2

    165 sqm

    17,575 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,135,000 EGP

    شقه152متر بجاردن مميزه بالكمبوند بالتقسيط بالعبور

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    152 sqm

    27,203 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,895,000 EGP

    شقه129متر بكمبوندOkardia بالعبور بالتقسيط بحري

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    129 sqm

    30,193 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,100,000 EGP

    شقه168متر مساحه كبيره ورائعه بالتقسيط بالعبور لقطه

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    168 sqm

    24,404 EGP/sqm