100 sqm Apartments for Sale in Nasr City, page 19

875 properties
  • 13

    Apartment

    1,250,000 EGP

    Room for sale in Landmark, Nasr City, next to Al W

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    65 sqm

    19,230 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,750,000 EGP

    Apartment for sale in Landmark, Nasr City, next to

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    79 sqm

    22,151 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,800,000 EGP

    Apartment for sale in Landmark, Nasr City, next to

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    96 sqm

    18,750 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,750,000 EGP

    Apartment for sale in Landmark, Nasr City, next to

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    83 sqm

    21,084 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,500,000 EGP

    عمارات نقابه المهندسين قرب سيتي ستارز بالفرش \\\\\

    Art colorr logo image

    Emtedad Makram Ebeid St., Masaken Al Mohandesin, Nasr City, Cairo

    2

    1

    100 sqm

    35,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,950,000 EGP

    97 sqm 2-Bedroom Apartment for Sale – Nasr City

    Capital East, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    97 sqm

    20,103 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,250,000 EGP

    استوديو65م استلام فوري فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    65 sqm

    19,230 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,750,000 EGP

    شقه 96م داخلى بالجراج استلام فورى ع الطوب الاحمر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    96 sqm

    18,229 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    950,000 EGP

    استوديو استلام فورى مطلوب 950 الف كاش متبقى300 الف

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    57 sqm

    16,666 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,650,000 EGP

    شقه 79متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    79 sqm

    20,886 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,250,000 EGP

    استوديو استلام فورى مميز بالجراج فى لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    55 sqm

    22,727 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه79م غرفتين استلام فوري بالجراج في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    79 sqm

    25,316 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,250,000 EGP

    استوديو65م غرفه حمام مطبخ ريسيبشن استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    65 sqm

    19,230 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,250,000 EGP

    استوديو55م غرفه حمام مطبخ استلام فوري في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    55 sqm

    22,727 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,250,000 EGP

    شقه 55 متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    55 sqm

    22,727 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,800,000 EGP

    شقه98م غرفتين استلام فوري كمبوند دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    98 sqm

    18,367 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,650,000 EGP

    شقه 83 متر بسعر لا يقارن اقل من تلت سعر الشركه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    83 sqm

    19,879 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,750,000 EGP

    شقه 96م غرفتين على لاند سكيب بالجراج استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    96 sqm

    18,229 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,250,000 EGP

    شقه 55 متر في لوكيشن ممز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    55 sqm

    22,727 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    950,000 EGP

    استوديوا 57 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    57 sqm

    16,666 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,250,000 EGP

    استوديوا 55 متر في اميز لوكيشين في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    55 sqm

    22,727 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,750,000 EGP

    Apartment for sale in Nasr City, near Al Waha neig

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    79 sqm

    22,151 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,550,000 EGP

    شقه 79 متر بسعر لا يقارن اقل من تلت سعر الشركه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    79 sqm

    19,620 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,300,000 EGP

    استوديوا 65 متر في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    65 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,250,000 EGP

    شقه 65 متر في لوميشن مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    65 sqm

    19,230 EGP/sqm