120 sqm Apartments for Sale in Mohandessin | Property Finder Egypt, page 2

49 properties
  • 20

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقة للبيع 120 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    Esraa Al Moalemeen St., Mohandessin, Giza

    2

    1

    120 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقة للبيع 120 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    Esraa Al Moalemeen St., Mohandessin, Giza

    2

    1

    120 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    Esraa Al Moalemeen St., Mohandessin, Giza

    2

    1

    90 sqm

    28,888 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    Esraa Al Moalemeen St., Mohandessin, Giza

    2

    1

    90 sqm

    28,888 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    Esraa Al Moalemeen St., Mohandessin, Giza

    2

    1

    90 sqm

    28,888 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة للبيع 90 متر شارع إسراء المعلمين – المهندسين

    عقارات حماد logo image

    Esraa Al Moalemeen St., Mohandessin, Giza

    2

    1

    90 sqm

    28,888 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,600,000 EGP

    Studio for sale, modern building, Batal Ahmed Abde

    Property insider logo image

    Al Batal Ahmed Abd El Aziz St., Mohandessin, Giza

    studio

    1

    50 sqm

    52,000 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    3,300,000 EGP

    Apartment for sale in the offshoots of Shehab Stre

    Property insider logo image

    Shehab St., Mohandessin, Giza

    2

    1

    90 sqm

    36,666 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,500,000 EGP

    Apartment for sale on the main Arab Island Street

    Property insider logo image

    Geziret Al Arab St. (El Mohandes Mohamed Hassan Helmy), Mohandessin, Giza

    2

    1

    110 sqm

    40,909 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,850,000 EGP

    شقة للبيع 100 متر شارع غزة - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    Gaza St., Mohandessin, Giza

    2

    1

    100 sqm

    28,500 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,850,000 EGP

    شقة للبيع 100 متر شارع غزة - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    Gaza St., Mohandessin, Giza

    2

    1

    100 sqm

    28,500 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,850,000 EGP

    شقة للبيع 100 متر شارع غزة - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    Gaza St., Mohandessin, Giza

    2

    1

    100 sqm

    28,500 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,850,000 EGP

    شقة للبيع 100 متر شارع غزة - المهندسين

    عقارات حماد logo image

    Gaza St., Mohandessin, Giza

    2

    1

    100 sqm

    28,500 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,850,000 EGP

    اسكن في كمبوند بوسط البلد خطوات من المهندسين

    Premium

    Sudan St., Mohandessin, Giza

    2

    1

    105 sqm

    17,619 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    4,000,000 EGP

    للبيع شقه في المهندسين

    شركة عقارات مصر logo image

    Adn St., Mohandessin, Giza

    2

    2

    90 sqm

    44,444 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    5,000,000 EGP

    شقة للبيع مباني حديثة تفرعات شارع لبنان

    Property insider logo image

    Lebanon St., Mohandessin, Giza

    3

    3

    120 sqm

    41,666 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,735,000 EGP

    شقة للبيع بالتقسيط في ابراج الياسمين بجوار المهندس

    TREADY GROUP logo image

    Sudan St., Mohandessin, Giza

    2

    1

    105 sqm

    16,523 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,735,000 EGP

    اسكن في ابراج الياسمين خطوات من المهندسين والكورني

    TREADY GROUP logo image

    Sudan St., Mohandessin, Giza

    3

    2

    105 sqm

    16,523 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    1,735,000 EGP

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين خطوات من وسط البلد وب

    TREADY GROUP logo image

    Sudan St., Mohandessin, Giza

    3

    2

    105 sqm

    16,523 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,735,000 EGP

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين جاردنز خطوات من الكور

    TREADY GROUP logo image

    Sudan St., Mohandessin, Giza

    3

    2

    105 sqm

    16,523 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,735,000 EGP

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين بجوار المهندسين والكو

    TREADY GROUP logo image

    Sudan St., Mohandessin, Giza

    3

    2

    105 sqm

    16,523 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,735,000 EGP

    شقة للبيع في كمبوند الياسمين بجوار وسط البلد والكو

    TREADY GROUP logo image

    Sudan St., Mohandessin, Giza

    3

    2

    105 sqm

    16,523 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,735,000 EGP

    شقة للبيع بالتقسيط في كمبوند بجوار وسط البلد والمه

    TREADY GROUP logo image

    Sudan St., Mohandessin, Giza

    2

    2

    105 sqm

    16,523 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    3,300,000 EGP

    Apartment for sale in Mohandessin

    TG West Realtor logo image

    Al Aanab St., Mohandessin, Giza

    1

    1

    85 sqm

    38,823 EGP/sqm

1