Apartments for Sale in Madinat Nasr, Fully Paid in Cash, page 49

1,279 properties
  • 6

    Apartment

    3,600,000 EGP

    شقه 132م 3غرف تشطيب سوبر لوكس فيو مميز علي الجامعه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    132 sqm

    27,272 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,900,000 EGP

    شقه 168م 3غرف 3حمام تشطيب سوبر لوكس فيو حمام سباحه

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    3

    168 sqm

    23,214 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقه 159م 3غرف 3حمام استلام فوري بالجراج فيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    3

    159 sqm

    22,012 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,670,000 EGP

    شقه143م 3غرف استلام فوري فيو الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    143 sqm

    18,671 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,300,000 EGP

    استوديو 65م تقسيم مربعه بجراج فى دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    65 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,450,000 EGP

    شقه 106م غرفتين حمام مطبخ تشطب سوبرلوكس فيو جانبي

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    106 sqm

    23,113 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,000,000 EGP

    امتلك شقه 126م بجراج خاص فى لاندمارك 2 مليون كاش

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    126 sqm

    15,873 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,300,000 EGP

    شقه لقطه 145م فورى 3 غرف فى لاند مارك فيو داخلى

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    145 sqm

    15,862 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,250,000 EGP

    بتطلب بالنموزج بكمبوند لاند مارك تقسيمه ممتازه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    125 sqm

    18,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,000,000 EGP

    ستديو 57م غرفه تشطيب سوبر لوكس شامل الفرش والاجهزه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    57 sqm

    35,087 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقة لقطة 80 متر غرفتين تشطيب سوبر لوكس شامل الجراج

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    80 sqm

    27,500 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,100,000 EGP

    شقه استلام فورى 121م فى مشروع دجله لاندمارك غرفتين

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    121 sqm

    17,355 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقه79م غرفتين تشطيب سوبر لوكس شامل الصيانه والجراج

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    79 sqm

    27,848 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    1,550,000 EGP

    شقة 79م غرفتين لقطة في كمبوند دجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    79 sqm

    19,620 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,100,000 EGP

    استلم فورى121م بالجراج فى دجله لاند مارك نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    121 sqm

    17,355 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,950,000 EGP

    شقه156م 3غرف فيوحمام السباحه شامل الصيانه والجراج

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    156 sqm

    18,910 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقه79م غرفتين تشطيب سوبر لوكس شامل صيانه وجراج

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    79 sqm

    27,848 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه بكمبوند دجله تاورز بمدينة نصر بجوار محور المشي

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    3

    156 sqm

    19,230 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,900,000 EGP

    شقه 107 م غرفتين فيو جانبي علي الواجهه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    107 sqm

    17,757 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقه 79م غرفتين تشطيب سوبر لوكس بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    79 sqm

    27,848 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,950,000 EGP

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    156 sqm

    18,910 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقه79م غرفتين تشطيب سوبر لوكس بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    79 sqm

    27,848 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقه141م3غرف فيو واجهه خارجي تشطيب سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    141 sqm

    22,695 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,545,000 EGP

    شقه122م3غرف فيو حمام السباحه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    122 sqm

    20,860 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,400,000 EGP

    امتلك شقة 230م بشارع هشام لبيب بمدينة نصر

    Grand House logo image

    Hesham Labib St., 8th Zone, Nasr City, Cairo

    3

    2

    230 sqm

    19,130 EGP/sqm