شقق للبيع كاش في مدينة نصر, صفحة 49

1,279 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 132م 3غرف تشطيب سوبر لوكس فيو مميز علي الجامعه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168م 3غرف 3حمام تشطيب سوبر لوكس فيو حمام سباحه

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 159م 3غرف 3حمام استلام فوري بالجراج فيو مميز

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٢٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه143م 3غرف استلام فوري فيو الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 65م تقسيم مربعه بجراج فى دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 106م غرفتين حمام مطبخ تشطب سوبرلوكس فيو جانبي

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٢٣٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 126م بجراج خاص فى لاندمارك 2 مليون كاش

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ١٥٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 145م فورى 3 غرف فى لاند مارك فيو داخلى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بتطلب بالنموزج بكمبوند لاند مارك تقسيمه ممتازه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستديو 57م غرفه تشطيب سوبر لوكس شامل الفرش والاجهزه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 80 متر غرفتين تشطيب سوبر لوكس شامل الجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 121م فى مشروع دجله لاندمارك غرفتين

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ١٧٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه79م غرفتين تشطيب سوبر لوكس شامل الصيانه والجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 79م غرفتين لقطة في كمبوند دجلة لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى121م بالجراج فى دجله لاند مارك نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢١ متر مربع

    ١٧٬٣٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه156م 3غرف فيوحمام السباحه شامل الصيانه والجراج

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه79م غرفتين تشطيب سوبر لوكس شامل صيانه وجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بكمبوند دجله تاورز بمدينة نصر بجوار محور المشي

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 107 م غرفتين فيو جانبي علي الواجهه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ١٧٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79م غرفتين تشطيب سوبر لوكس بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحور المشير

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه79م غرفتين تشطيب سوبر لوكس بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٧٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه141م3غرف فيو واجهه خارجي تشطيب سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤١ متر مربع

    ٢٢٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م3غرف فيو حمام السباحه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 230م بشارع هشام لبيب بمدينة نصر

    Grand House logo image

    شارع هشام لبيب, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع