Apartments for sale in Cairo for under 1 Million L.E, page 46

1,169 properties
  • 14

    Apartment

    950,000 EGP

    استوديو 57م استلام فورى فيو خارجى فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    57 sqm

    16,666 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    950,000 EGP

    استوديو استلام فورى خارجي تكملة اقساط

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    57 sqm

    16,666 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    950,000 EGP

    استوديو لقطه استلام فورى جانبي فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    57 sqm

    16,666 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    950,000 EGP

    شقه للبيع اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    10,555 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    954,545 EGP

    استلام فوري بمقدم 10% و قسط علي 8 سنوات

    One Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    117 sqm

    8,158 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    716,453 EGP

    43 متر بفيو مميز و مقدم 5%

    One Real Estate logo image

    Katameya Gate, El Katameya Compounds, El Katameya, New Cairo City, Cairo

    1

    1

    43 sqm

    16,661 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    980,000 EGP

    ستوديو في القطاميه اول طريق العين السخنه

    One Real Estate logo image

studio

    1

    39 sqm

    25,128 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    750,000 EGP

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر خالصه اقساط

    Badr City, Cairo

    2

    1

    70 sqm

    10,714 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    470,000 EGP

    شقه للبيع مساكن في الحي الاول

    Badr City, Cairo

    2

    1

    66 sqm

    7,121 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    871,547 EGP

    اسكن في قلب زهراء المعادي بمقدم 15%

    One Real Estate logo image

    Rayhana Residence, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    2

    1

    90 sqm

    9,683 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    746,880 EGP

    شقة 96متر للبيع فيو مميز– دجلة لاند مارك مدينة نصر

    One Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    96 sqm

    7,780 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    885,222 EGP

    اسكن امام نادي وادي دجلة في قلب زهراء المعادي

    One Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    78 sqm

    11,349 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    1,000,000 EGP

    كمبوند جرين لايف عند جامعة بدر

    Badr City, Cairo

    3

    2

    150 sqm

    6,666 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    850,000 EGP

    شقه للبيع في النرجس خالصه اقساط دور أرضي

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    9,444 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    1,000,000 EGP

    امتلك شقق للبيع في كمبوند جرين لايف

    Badr City, Cairo

    2

    1

    90 sqm

    11,111 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    977,648 EGP

    امتلك استوديو مميز55 متر +روف 93 متر بمقدم 598.560

    One Real Estate logo image

    Bavaria Town, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    studio

    1

    55 sqm

    17,775 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    850,000 EGP

    شقه للبيع في القرنفل خالصه اقساط

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    9,444 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    850,000 EGP

    شقه للبيع في النرجس خالصه اقساط دور أرضي

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    9,444 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    680,000 EGP

    شقه للبيع اسكان اجتماعي الياسمين دور اخير خالصه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,555 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    750,000 EGP

    شقه للبيع نص تشطيب في كمبوند اليكو ستي بسعر لقطه

    Badr City, Cairo

    2

    1

    70 sqm

    10,714 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    750,000 EGP

    شقه للبيع في الياسمين دور تاني خالصه اقساط

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    8,333 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    950,000 EGP

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي

    Badr City, Cairo

    2

    1

    70 sqm

    13,571 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,000,000 EGP

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي تشطيب سوبر لوكس

    Badr City, Cairo

    2

    1

    70 sqm

    14,285 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    700,000 EGP

    شقه للبيع في الياسمين اول بلكونه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,777 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    700,000 EGP

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي الياسمين اول بلكونه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,777 EGP/sqm