شقق للبيع بمليون جنيه في القاهرة, صفحة 46

1,169 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 57م استلام فورى فيو خارجى فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى خارجي تكملة اقساط

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو لقطه استلام فورى جانبي فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٥٤٬٥٤٥ جنيه

    استلام فوري بمقدم 10% و قسط علي 8 سنوات

    One Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٨٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٧١٦٬٤٥٣ جنيه

    43 متر بفيو مميز و مقدم 5%

    One Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٣ متر مربع

    ١٦٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٨٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو في القطاميه اول طريق العين السخنه

    One Real Estate logo image

استوديو

    1

    ٣٩ متر مربع

    ٢٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند حدائق بدر خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساكن في الحي الاول

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٧٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٧١٬٥٤٧ جنيه

    اسكن في قلب زهراء المعادي بمقدم 15%

    One Real Estate logo image

    ريحانة ريزيدنس, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٦٨٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٤٦٬٨٨٠ جنيه

    شقة 96متر للبيع فيو مميز– دجلة لاند مارك مدينة نصر

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٧٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٨٥٬٢٢٢ جنيه

    اسكن امام نادي وادي دجلة في قلب زهراء المعادي

    One Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٧٨ متر مربع

    ١١٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند جرين لايف عند جامعة بدر

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس خالصه اقساط دور أرضي

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقق للبيع في كمبوند جرين لايف

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٧٧٬٦٤٨ جنيه

    امتلك استوديو مميز55 متر +روف 93 متر بمقدم 598.560

    One Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ١٧٬٧٧٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في القرنفل خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في النرجس خالصه اقساط دور أرضي

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اسكان اجتماعي الياسمين دور اخير خالصه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع نص تشطيب في كمبوند اليكو ستي بسعر لقطه

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الياسمين دور تاني خالصه اقساط

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند اليكو ستي تشطيب سوبر لوكس

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الياسمين اول بلكونه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي الياسمين اول بلكونه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع