120 sqm Apartments for Sale in Hay El Haram | Property Finder Egypt

25 properties
  • 28

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقه بين شارعي ترسا والهرم محطة سهل حمزة للبيع

    Tersa, El Haram, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    12,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,550,000 EGP

    شقة 170م الترا سوبر لوكس دور 12 بسعر تحفة

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    14,090 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقة 170م الترا سوبر لوكس اللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    3

    100 sqm

    16,000 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    1,050,000 EGP

    شقة بجوار التوحيد بالقرب من دائري المريوطية فيصل

    El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    110 sqm

    9,545 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شقة 180م كاملة المرافق خالصة مصالحة

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    13,181 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,200,000 EGP

    الرحاب

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    110 sqm

    10,909 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,250,000 EGP

    Apartment for Sale Prime Location in Mariouteya

    Hk Realestate logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    99 sqm

    12,626 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شقة 165م دور رابع بكمبوند باللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    13,181 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة 195م دور 12 معزول عدادات الكهرباء والمياه

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    13,636 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة للبيع اكسترا فيو مفتوح بموقع متميز بالهرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Mashal, El Haram, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    120 sqm

    12,500 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة للبيع واجهه بحرية بموقع متميز بالمطبعة هرم

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Al Matbaa, El Haram, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    120 sqm

    12,500 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقه للبيع 115 متر محطه المساحه هرم بين الهرم وخاتم

    جراند هاوس logo image

    El Haram, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    115 sqm

    14,782 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقة علي شارع عمرو بن العاص بالمطبعة فيصل للبيع

    Al Matbaa, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    120 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,200,000 EGP

    Furnished Apartment for Sale 185sqm Labini Haram

    Hk Realestate logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    85 sqm

    25,882 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,150,000 EGP

    شقه لقطه صافي 165م للبيع اللبيني هرم خلف ولاد رجب

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    90 sqm

    12,777 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    1,350,000 EGP

    باللبيني هرم اولاد رجب شقق ناصيه 170م استلام فوري

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    12,272 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    850,000 EGP

    شقة للبيع – موقع مميز بين الهرم وفيصل | شارع رئيسي

    DAR AL AQAR logo image

    Nasr El Deen, El Haram, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    75 sqm

    11,333 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,350,000 EGP

    شقة 145 متر ثالث نمره من الرئسي برج على ثلاث نواصى

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    12,272 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقة للبيع | شارع الملكة الرئيسي – فيصل |موقع حيوي

    DAR AL AQAR logo image

    Queen Nazli St., Al Eshrein, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    120 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,000,000 EGP

    شقة تمليك للبيع | فيصل – العشرين | لوكس – مسجلة

    DAR AL AQAR logo image

    Al Eshrein, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    120 sqm

    8,333 EGP/sqm

  • 27

    Apartment

    1,400,000 EGP

    شقة للبيع مرخصة بموقع متميز بي المريوطيه فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Magid Hammad St., Al Tawabek, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    120 sqm

    11,666 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقة للبيع 90 م بارقى موقع بين الهرم وفيصل المساحة

    جراند هاوس logo image

    Hay El Haram, Giza

    2

    1

    90 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    750,000 EGP

    شقق للبيع 90م_120م باللبيني هرم خلف اولاد رجب فوري

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    90 sqm

    8,333 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقه للبيع بموقع مميز الملكه فيصل متشطبه سوبر لوكس

    جراند هاوس logo image

    Awel Faisal, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    120 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,500,000 EGP

    لدواعى السفر شقه بالهرم بسعر مغرى الترا لوكس

    جراند هاوس logo image

    Hay El Haram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    15,000 EGP/sqm