130 sqm Apartments for sale in Faisal, Hay El Haram

26 properties
  • 10

    Apartment

    1,550,000 EGP

    شقة 170م الترا سوبر لوكس دور 12 بسعر تحفة

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    14,090 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقة 170م الترا سوبر لوكس اللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    3

    100 sqm

    16,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,250,000 EGP

    شقه بخامس نمرة من المريوطيه فيصل الرئيسي للبيع

    El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    130 sqm

    9,615 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,350,000 EGP

    شقة للبيع قريبة للرئيسي

    Ghoneim Real Estate logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    10,384 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    1,050,000 EGP

    شقة بجوار التوحيد بالقرب من دائري المريوطية فيصل

    El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    110 sqm

    9,545 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقة ألترا لوكس بالقرب من الشيشيني بالمريوطيه للبيع

    Al Shesheini St., Al Tawabek, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    9,600 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شقة 180م كاملة المرافق خالصة مصالحة

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    13,181 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,200,000 EGP

    الرحاب

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    110 sqm

    10,909 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,250,000 EGP

    Apartment for Sale Prime Location in Mariouteya

    Hk Realestate logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    99 sqm

    12,626 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شقة 165م دور رابع بكمبوند باللبينى هرم

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    13,181 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقة 130م الترا سوبر لوكس دور ثالث كاملة المرافق

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    130 sqm

    9,230 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة 195م دور 12 معزول عدادات الكهرباء والمياه

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    13,636 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة سوبر إكسترا لوكس على المريوطية فيصل للبيع

    El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    125 sqm

    12,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,500,000 EGP

    Apartment for Sale in Al Remaya City

    Abrag 2 logo image

    Al Remaia Square / Aswan - Giza Rd, Akher Faisal, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    123 sqm

    12,195 EGP/sqm

  • 26

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقة علي شارع عمرو بن العاص بالمطبعة فيصل للبيع

    Al Matbaa, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    120 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,200,000 EGP

    Furnished Apartment for Sale 185sqm Labini Haram

    Hk Realestate logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    85 sqm

    25,882 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,150,000 EGP

    شقه لقطه صافي 165م للبيع اللبيني هرم خلف ولاد رجب

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    90 sqm

    12,777 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    1,350,000 EGP

    باللبيني هرم اولاد رجب شقق ناصيه 170م استلام فوري

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    12,272 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    1,550,000 EGP

    شقه صافي 165م للبيع اول سكن اللبيني هرم اولاد رجب

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    12,400 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,350,000 EGP

    شقة 145 متر ثالث نمره من الرئسي برج على ثلاث نواصى

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    110 sqm

    12,272 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقة للبيع | شارع الملكة الرئيسي – فيصل |موقع حيوي

    DAR AL AQAR logo image

    Queen Nazli St., Al Eshrein, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    120 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,000,000 EGP

    شقة تمليك للبيع | فيصل – العشرين | لوكس – مسجلة

    DAR AL AQAR logo image

    Al Eshrein, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    120 sqm

    8,333 EGP/sqm

  • 27

    Apartment

    1,400,000 EGP

    شقة للبيع مرخصة بموقع متميز بي المريوطيه فيصل

    Al Beltagy Real Estate logo image

    Magid Hammad St., Al Tawabek, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    120 sqm

    11,666 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    1,850,000 EGP

    شقة سوبر إكسترا لوكس علي فيصل الرئيسي للبيع

    Sahl Hamza St., El Arish, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    14,230 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    750,000 EGP

    شقق للبيع 90م_120م باللبيني هرم خلف اولاد رجب فوري

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    2

    90 sqm

    8,333 EGP/sqm

2