130 sqm Apartments for sale in Badr City, page 5

205 properties
  • 12

    Apartment

    690,000 EGP

    شقه للبيع في المخابرات بسعر لقطه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,666 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    895,000 EGP

    شقه للبيع تشطيب سوبرلوكس غرفتين وصاله ومطبخ وحمام

    Badr City, Cairo

    2

    1

    80 sqm

    11,187 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقة بحديقة 125م استلام فوري بافضل منطقه بحي متميز

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    125 sqm

    12,800 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شقة للبيع 120م بحديقة استلام فوري خطوات من هايبر1

    Premium

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    120 sqm

    12,083 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقة 120م بحديقة خطوات من هايبروان بمقدم 670الف

    Premium

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    120 sqm

    13,333 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    3,173,838 EGP

    شقه 3 غرف بخصم 100 الف جنيه خلال شهر ديسمبر

    Heaven Gardens, Badr City, Cairo

    3

    2

    123 sqm

    25,803 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    700,000 EGP

    شقه للبيع في المخابرات بسعر لقطه

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    7,777 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    820,000 EGP

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي الياسمين

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    9,111 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    950,000 EGP

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    10,555 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    950,000 EGP

    شقه للبيع اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    10,555 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقه للبيع في مدينه بدر في الحي المتميز الجنوبي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    Badr City, Cairo

    3

    2

    120 sqm

    13,333 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقه للبيع في مدينه بدر بمساحه120م المتيمز الجنوبي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    Badr City, Cairo

    3

    2

    120 sqm

    12,500 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,614,000 EGP

    بفيو جاردين شقتك بقلب الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    125 sqm

    12,912 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,450,000 EGP

    شقه بحديقه بقلب الخدمات في الحي المتميز بدر

    Premium

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    120 sqm

    12,083 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    1,505,000 EGP

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر 120م استلام 2026

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    120 sqm

    12,541 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    1,400,000 EGP

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر بمقدم 35% وقسط 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    115 sqm

    12,173 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,403,000 EGP

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر أمام العاصمة الإدارية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    125 sqm

    11,224 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,402,001 EGP

    شقة للبيع بالحي المتميز بدربالقرب من المركز الطبى

    Premium

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    115 sqm

    12,191 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,402,000 EGP

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر علي طريق السويس 125م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    125 sqm

    11,216 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,300,000 EGP

    شقه للبيع في الحي الاول بالفرش

    Badr City, Cairo

    3

    1

    110 sqm

    11,818 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,401,000 EGP

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر بمقدم 35% وقسط 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    115 sqm

    12,182 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    1,401,000 EGP

    شقة للبيع في بالمتميز بدر بالقرب من المركز الطبى

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    125 sqm

    11,208 EGP/sqm

  • 5

    Apartment

    950,000 EGP

    شقه للبيع اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    Badr City, Cairo

    3

    1

    90 sqm

    10,555 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,400,000 EGP

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر بالقرب من جامعة بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    125 sqm

    11,200 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    1,602,000 EGP

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر 120م استلام 2026

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    El Motamayez District, Badr City, Cairo

    3

    2

    120 sqm

    13,350 EGP/sqm