شقق 130 متر للبيع في مدينة بدر, صفحة 5

205 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المخابرات بسعر لقطه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تشطيب سوبرلوكس غرفتين وصاله ومطبخ وحمام

    مدينة بدر, القاهرة

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة 125م استلام فوري بافضل منطقه بحي متميز

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م بحديقة استلام فوري خطوات من هايبر1

    متصدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م بحديقة خطوات من هايبروان بمقدم 670الف

    متصدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬١٧٣٬٨٣٨ جنيه

    شقه 3 غرف بخصم 100 الف جنيه خلال شهر ديسمبر

    حدائق السماء, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٥٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المخابرات بسعر لقطه

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي الياسمين

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر في الحي المتميز الجنوبي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه بدر بمساحه120م المتيمز الجنوبي

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    بفيو جاردين شقتك بقلب الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٢٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه بقلب الخدمات في الحي المتميز بدر

    متصدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر 120م استلام 2026

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٤١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر بمقدم 35% وقسط 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر أمام العاصمة الإدارية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠٢٬٠٠١ جنيه

    شقة للبيع بالحي المتميز بدربالقرب من المركز الطبى

    متصدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٤٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر علي طريق السويس 125م

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول بالفرش

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٤٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر بمقدم 35% وقسط 4 سنوات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٬١٨٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٤٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالمتميز بدر بالقرب من المركز الطبى

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٢٠٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع اسكان اجتماعي تمويل عقاري

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالحي المتميز بدر بالقرب من جامعة بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٦٠٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي المتميز بدر 120م استلام 2026

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٣٬٣٥٠ جنيه/متر مربع