167 sqm Apartments for Sale in Giza, page 635

16,260 properties
  • 13

    Apartment

    2,240,000 EGP

    شقة 112م للبيع في كمبوند B West – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    Egyptian Media Production City, Al Wahat Road, 6 October City, Giza

    3

    2

    112 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    5,776,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 152 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    152 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,735,000 EGP

    شقة للبيع بالتقسيط بكمبوند بجوار وسط البلد والكورش

    TREADY GROUP logo image

    Al Sudan St., Tag Ad Dewal, Imbaba, Giza

    3

    1

    105 sqm

    16,523 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    7,000,000 EGP

    Apartment For Sale In ZED WEST Under Market Price

    Smart Assets Real Estate logo image

    Zed Towers, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    1

    1

    81 sqm

    86,419 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    5,738,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 151 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    151 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    11,000,000 EGP

    For Sale Semi Finished Apartment

    Image logo image

    Vye Sodic, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    2

    120 sqm

    91,666 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    5,586,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 147 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    147 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    10,500,000 EGP

    Resale Tulwa Owest Apt. spacious garden 180m

    Home Select for real estate logo image

    O West, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    2

    3

    133 sqm

    78,947 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    6,004,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 158 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    158 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    5,434,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 143 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    143 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقتك في كمبوند المهندسين الجديدة بامبابة بجوار وسط

    TREADY GROUP logo image

    Al Sudan St., Tag Ad Dewal, Imbaba, Giza

    3

    2

    160 sqm

    16,250 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    5,852,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 154 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    154 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    5,548,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 146 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    146 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    5,624,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 148 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    148 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,250,000 EGP

    شقة مميزة للبيع في كمبوند الخمائل فيو لاند سكيب

    El Marwa For Real Estate logo image

    Al Khamayel city, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    165 sqm

    25,757 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    5,928,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 156 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    156 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    5,662,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 149 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    149 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,500,000 EGP

    Finished garden Apt. 130m+50m garden +installment

    Property Hills... logo image

    Kayan, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    2

    130 sqm

    19,230 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    6,080,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 160 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    160 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,000,000 EGP

    بأقل سعر شقه للبيع في كمبوند الخمائل الشيخ زايد

    El Marwa For Real Estate logo image

3

    2

    143 sqm

    27,972 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,650,000 EGP

    بحدائق الاهرام شقه 100م تشطيب الترا سووووبر لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 - Menkaure, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    16,500 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    5,814,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 153 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    153 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    5,396,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 142 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    142 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    5,244,000 EGP

    الشيخ زايد شقه 138 م مقدم 10٪ قسط 10 سنين

    الاولي العقارية logo image

    Ori, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    138 sqm

    38,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    6,400,000 EGP

    شقة للبيع بكمبوند ذادرس من أجمل الكمبوندات فى زايد

    El Marwa For Real Estate logo image

    The Address, 12th District, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    78 sqm

    82,051 EGP/sqm