167 sqm Apartments for Sale in Giza, page 638

16,260 properties
  • 8

    Apartment

    2,484,000 EGP

    شقة للبيع – كمبوند Up West – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    Up West, 6 October City, Giza

    3

    1

    108 sqm

    23,000 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    8,000,000 EGP

    شقة للبيع 160 متر محي الدين ابو العز – الدقي

    عقارات حماد logo image

    Mohi Al Din Abou El Ezz St., Mohandessin, Giza

    2

    3

    160 sqm

    50,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,268,000 EGP

    شقة لقطة للبيع في كمبوند Up West بحدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    Up West, 6 October City, Giza

    3

    2

    108 sqm

    21,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,448,000 EGP

    شقة للبيع في كمبوند Gul حدائق أكتوبر بجوار O West

    Baytak. logo image

    Harva Compound, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    2

    1

    90 sqm

    27,200 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,450,000 EGP

    للبيع شقة 150 متر نص تشطيب ف الحي الرابع_6 أكتوبر

    PALMYRA logo image

    4th District, 6 October City, Giza

    3

    2

    150 sqm

    16,333 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,150,000 EGP

    شقتك في أرقي مناطق المربع الدهبي داخل Address Home

    Baytak. logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    123 sqm

    25,609 EGP/sqm

  • 27

    Apartment

    4,100,000 EGP

    135m super deluxe apartment for sale in Dokki, Al

    Property insider logo image

    Dokki, Giza

    2

    2

    135 sqm

    30,370 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,735,000 EGP

    شقتك في كمبوند علي بجوار وسط البلد وابراج نايل سيت

    TREADY GROUP logo image

    Al Sudan St., Tag Ad Dewal, Imbaba, Giza

    3

    2

    160 sqm

    10,843 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقة 155 متر للبيع في المربع الذهبي - حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    10,967 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,240,000 EGP

    شقه للبيع بجوار مدينه الانتاج ودار مصر كموند Bwest

    Baytak. logo image

    Egyptian Media Production City, Al Wahat Road, 6 October City, Giza

    3

    2

    112 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,735,000 EGP

    شقتك في اول كمبوند بجوار الكورنيش ووسط البلد والمه

    TREADY GROUP logo image

    Al Sudan St., Tag Ad Dewal, Imbaba, Giza

    3

    2

    105 sqm

    16,523 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    1,735,000 EGP

    شقة للبيع بالتقسيط في كمبوند بجوار وسط البلد والمه

    TREADY GROUP logo image

    Sudan St., Mohandessin, Giza

    2

    2

    105 sqm

    16,523 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,900,000 EGP

    First floor with elevator, super deluxe finishing

    Compact Real Estate Company logo image

    Rawdat Zayed, 12th District, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    70 sqm

    41,428 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقة 138م للبيع بكمبوند اكسورا – طريق زويل مباشرة

    Baytak. logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    136 sqm

    29,411 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقة للبيع بالحى الثالث عمارات البنك المركزى مج3

    Housing Realestate logo image

    3rd District, 6 October City, Giza

    3

    2

    145 sqm

    15,517 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    2,440,000 EGP

    شقتك في كمبوند خطوات من المهندسين ووسط البلد وابرا

    TREADY GROUP logo image

    Al Sudan St., Tag Ad Dewal, Imbaba, Giza

    3

    2

    122 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    3,050,000 EGP

    اسكن واستثمر علي بعد خطوات من المهندسين والكورنيش

    TREADY GROUP logo image

    Sudan St., Mohandessin, Giza

    3

    1

    160 sqm

    19,062 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,800,000 EGP

    للبيع شقة 140 متر سوبر لوكس ف الحي التاني_6 أكتوبر

    PALMYRA logo image

    2nd District, 6 October City, Giza

    3

    1

    140 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,200,000 EGP

    High ground floor in a villa with a prime location

    Compact Real Estate Company logo image

    1st District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    1

    110 sqm

    29,090 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,550,000 EGP

    Prime location, great view, super deluxe finishing

    Compact Real Estate Company logo image

    Rawdat Zayed, 12th District, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    70 sqm

    36,428 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,930,000 EGP

    شقة للبيع في كمبوند VIDA – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    Alrayat Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    107 sqm

    27,383 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقة للبيع في كمبوند Up West حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    Sakan Masr EMPC Compound, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    108 sqm

    20,833 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    4,100,000 EGP

    شقة 139م للبيع في كمبوند جيران – شارع النوادي

    Baytak. logo image

    Isola, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    139 sqm

    29,496 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    20,000,000 EGP

    Apartment Prime Location in old zayed over 7 years

    CBE New Homes logo image

    AlKarma Kay, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    153 sqm

    130,718 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,650,000 EGP

    شقة للبيع بسعر مميز كمبوند Eco West حدائق اكتوبر

    Baytak. logo image

    ECO West, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    2

    1

    90 sqm

    18,333 EGP/sqm