167 sqm Apartments for Sale in Giza, page 596

16,098 properties
  • 16

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقة للبيع | شارع مخلوف – متفرع من شارع الدقي

    DAR AL AQAR logo image

    Mohamed Makhlouf St., Dokki, Giza

    3

    1

    120 sqm

    26,666 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    9,000,000 EGP

    شقة للبيع علي نيل الجيزة

    El Sherif logo image

    Nile Corniche St., Al Agouza, Giza

    2

    2

    132 sqm

    68,181 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,150,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه جانبى فيو مفوح منطقه ص

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 old - Horus, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    137 sqm

    15,693 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,700,000 EGP

    بسعر مغري امتلك شقتك في قلب الشيخ زايد بفيو لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    Green Revolution, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    2

    100 sqm

    27,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقة مميزة130متر ببلكونة تشطيب فندقي بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    Gate 3 - Menkaure, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,538 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,450,000 EGP

    ready to move under market price unit 142 SQM

    Sun Capital, Fayoum Desert road, 6 October City, Giza

    3

    3

    142 sqm

    17,253 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    1,200,000 EGP

    شقة للبيع | شارع الملكة الرئيسي – فيصل |موقع حيوي

    DAR AL AQAR logo image

    Queen Nazli St., Al Eshrein, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    120 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    6,770,000 EGP

    Apartment 2bed For Sale at Owest "Core",Lowest Dp.

    Real Vision logo image

    O West, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    2

    2

    117 sqm

    57,863 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    4,400,000 EGP

    148 متر بحري الأقل سعرا في

    Terrace Compound, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    148 sqm

    29,729 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة مفروشة للبيع | الطوابق – فيصل | إكسترا س لوكس

    DAR AL AQAR logo image

    Al Tawabek, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    160 sqm

    15,625 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقة 137 متر جانبي ببلكونة اول سكن بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    Gate 4 old - Horus, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    137 sqm

    15,693 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,232,500 EGP

    for sale Sheikh Zayed Beit Al Watan Royal City

    Crown Developments logo image

    Beit Al Watan, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    2

    135 sqm

    31,351 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,050,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام بوابة حورس ارضى بمدخل خاص

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 old - Horus, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    100 sqm

    20,500 EGP/sqm

  • Apartment - 3 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Zaghloul St. - Mashal - El Haram - Hay El Haram - Giza
    1

    Apartment

    1,300,000 EGP

    شقة تمليك للبيع | شارع زغلول الرئيسي

    DAR AL AQAR logo image

    Zaghloul St., Mashal, El Haram, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    7,878 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    5,450,000 EGP

    شقه للبيع130م اقل من سعر السوق في بليس جيت

    بوابة النعيم, Riviera City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    41,923 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    8,500,000 EGP

    شقه للبيع كومباوند بالم باركس ١٥٣ متر دور اول موقع

    Golden Star Real Estate logo image

    Palm Parks Palm Hills, South Dahshur Link, 6 October City, Giza

    2

    2

    153 sqm

    55,555 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    1,500,000 EGP

    شقة تمليك للبيع | شارع التيسير – آخر فيصل

    DAR AL AQAR logo image

    Al Taiseer St., Akher Faisal, Faisal, Hay El Haram, Giza

    2

    1

    150 sqm

    10,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,500,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه وسط منطقه ح

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    140 sqm

    17,857 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,750,000 EGP

    Ultra Lux Apartment for Sale in Janna Zayed 1 Comp

    Janna 1, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    36,538 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,100,000 EGP

    شقة للبيع بكمبوند بالم هيلز 6 أكتوبر

    Palms, Al Wahat Road, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    13,750 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    1,000,000 EGP

    شقة تمليك للبيع | فيصل – العشرين | لوكس – مسجلة

    DAR AL AQAR logo image

    Al Eshrein, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    1

    120 sqm

    8,333 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,350,000 EGP

    شقة 145 متر ثالث نمره من الرئسي برج على ثلاث نواصى

    الرضوان العقاريه logo image

    Al Lebeny Axis, El Mariouteya, Faisal, Hay El Haram, Giza

    3

    2

    145 sqm

    9,310 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    8,200,000 EGP

    3BR Resale Apt with 50m² Garden Super Lux

    Aqar Misr logo image

    Green 5, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    3

    165 sqm

    49,696 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,400,000 EGP

    استلم 90م دور تالت قرب البوابة مقدم 500 على 36شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    90 sqm

    15,555 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,400,000 EGP

    2 BR Super Lux Apartment for Sale, Degla Gardens

    MoveIn Egypt logo image

    Degla Gardens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    30,000 EGP/sqm