167 sqm Apartments for Sale in Giza, page 588

16,098 properties
  • 7

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقة لقطه للبيع 108م كمبوند Up West حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    Up West, 6 October City, Giza

    3

    1

    108 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,700,000 EGP

    شقه فاخره للبيع كمبوند Vida Residence حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    Vida, Cairo Alexandria Desert Road, 6 October City, Giza

    3

    2

    123 sqm

    30,081 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة فاخره 120 للبيع كمبوند Address Home استلام سنة

    Baytak. logo image

    Isola, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,000,000 EGP

    Live Smart in VYE New Zayed by SODIC

    Property Hills Star logo image

    Vye Sodic, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    2

    108 sqm

    46,296 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة فاخره 130م للبيع كمبوند B West – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    Egyptian Media Production City, Al Wahat Road, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقة 96م تشطيب فندقى بالبوابة الرابعة عمارة فخمة

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    96 sqm

    16,666 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,530,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه تشطيب التراسوبرلوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    145 sqm

    17,448 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,400,000 EGP

    130m Apartment+Garden Finished Ready to move Zayed

    Grand Heights, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    18,461 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    6,000,000 EGP

    apartment ready to move from badya fully finished

    Property Hills Star logo image

    Badya Palm Hills, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    145 sqm

    41,379 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,850,000 EGP

    شقة للبيع كمبوند Address Home بجوار جامعة زويل

    Baytak. logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    133 sqm

    28,947 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    9,000,000 EGP

    ارخص شقة 149م استلام فوري تقسيط بكمبوند فيلدج ويست

    Village West, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    149 sqm

    60,402 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    6,000,000 EGP

    ستوديو للبيع بسعر مميز

    Revalo Real Estate logo image

    Park Side Residence, Zed Towers, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    studio

    1

    60 sqm

    100,000 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,530,000 EGP

    شقه 145متر واجهه وسط تحميل قديم فيو مفتوح على فيلا

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 1 - Khofo, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    145 sqm

    17,448 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    1,730,000 EGP

    شقة 108متر الترا سوبر لوكس موقع مميز بالبوابة ال4

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    108 sqm

    16,018 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    5,500,000 EGP

    LOWEST RESALE GROUND APT IN VYE

    Home Select for real estate logo image

    Vye Sodic, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    2

    108 sqm

    50,925 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,850,000 EGP

    شقة فاخره 150م للبيع كمبوند La Casa – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    La Casa, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    150 sqm

    19,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,440,000 EGP

    شقه فاخره للبيع كمبوند Gul حدائق اكتوبر لوكشن مميز

    Baytak. logo image

    Harva Compound, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    1

    90 sqm

    27,111 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقه155م فيو لاند سكيب للبيع في كمباوند اشراقه 3غرف

    Ishraqa, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    3

    155 sqm

    27,096 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    2,090,000 EGP

    شقة للبيع 145متر الدور الثاني باقل سعر كاش واجهة

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    145 sqm

    14,413 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    7,500,000 EGP

    Vye-SODIC Fully Finished Resale 3 bedrooms

    Home Select for real estate logo image

    Vye Sodic, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    143 sqm

    52,447 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    9,000,000 EGP

    ارخص شقة 3 غرف بكمبوند فيلدج ويست استلام فوري

3

    3

    149 sqm

    60,402 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    4,000,000 EGP

    شقة فاخره 138م للبيع كمبوند Ixora – حدائق أكتوبر

    Baytak. logo image

    Ixora, 6 October City, Giza

    3

    2

    138 sqm

    28,985 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    13,985,150 EGP

    UNDER MARKET GARDEN APT RESALE RTM OPEN VIEW VYE

    Allocate Real Estate logo image

    Vye Sodic, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    158 sqm

    88,513 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,400,000 EGP

    ريسيل حدائق الاهرام - شقه 165م قابل للتفاوض

    MRG Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    165 sqm

    14,545 EGP/sqm