167 sqm Apartments for Sale in Giza, page 493

16,260 properties
  • 14

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    166 sqm

    25,301 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    4,999,000 EGP

    بأرقي كمبوند شقه 160م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    160 sqm

    31,243 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Beta Gardens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    166 sqm

    25,301 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    4,999,000 EGP

    بأرقي كمبوند شقه 160م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    Kenz, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    160 sqm

    31,243 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Italian Square, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    166 sqm

    25,301 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    166 sqm

    25,301 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Kenz, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    166 sqm

    25,301 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    14,125,000 EGP

    with 1m DP. ready to move Apt.+8yrs installment

    Property Hills... logo image

    Sodic West, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    2

    120 sqm

    117,708 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,900,000 EGP

    دقائق من الحصري و دقائق من محور التحرير فوري

    Sun Gate  Real Estate logo image

    Central Axis, 8th District, 6 October City, Giza

    3

    2

    156 sqm

    18,589 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    4,999,000 EGP

    بأرقي كمبوند شقه 160م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    Beta Greens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    160 sqm

    31,243 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    14,125,000 EGP

    with 1m DP. ready to move Apt.+8yrs installment

    Property Hills... logo image

    The Estates, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    2

    120 sqm

    117,708 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,127,000 EGP

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    139 sqm

    22,496 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Beta Greens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    166 sqm

    25,301 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة للبيع في كمبوند نيوم بورتو اكتوبر سابقا 106م

    IHouse development logo image

    Nyoum October, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    2

    2

    106 sqm

    28,301 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,050,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي -مسلسل 2

    Sun Capital, Fayoum Desert road, 6 October City, Giza

    3

    2

    120 sqm

    17,083 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    14,125,000 EGP

    with 1m DP. ready to move Apt.+8yrs installment

    Property Hills... logo image

    Allegria, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    2

    120 sqm

    117,708 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    4,999,000 EGP

    بأرقي كمبوند شقه 160م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    Rehab October City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    160 sqm

    31,243 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Astoria Park, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    166 sqm

    25,301 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة 166م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Rehab October City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    166 sqm

    25,301 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    7,380,000 EGP

    RTM Finished Apartment+Garden130m+Installs-Zayed

    Property Hills... logo image

    Nyoum October, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    3

    3

    130 sqm

    56,769 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    3,127,000 EGP

    شقة 139م² استلام فوري بكمبوند بقلب حدائق اكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    Rehab October City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    139 sqm

    22,496 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    4,999,000 EGP

    بأرقي كمبوند شقه 160م² تشطيب سوبر لوكس استلام فوري

    Foton Real Estate logo image

    Astoria Park, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    160 sqm

    31,243 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقة للبيع في كمبوند نيوم 106م غرفتين متشطبة

    IHouse development logo image

    Nyoum October, Northern Expansions, 6 October City, Giza

    2

    2

    106 sqm

    28,301 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    6,400,000 EGP

    FULLY FINISHED APT. IN NOZHA STREET PRIM VIEW

    Village West, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    153 sqm

    41,830 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    14,125,000 EGP

    with 1m DP. ready to move Apt.+8yrs installment

    Property Hills... logo image

    Six West, Beverly Hills, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    2

    120 sqm

    117,708 EGP/sqm