156 sqm Apartments for Sale in Hadayek October, page 26

949 properties
  • 15

    Apartment

    6,000,000 EGP

    Own 3 BR In October DP 320,000k Special location

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    149 sqm

    40,268 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    5,000,000 EGP

    Own Apartment 123m 5%DP Prime location in October

    BETA EGYPT logo image

    BETA Residence, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    2

    123 sqm

    40,650 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,700,000 EGP

    شقة للبيع في شارع النوادي, حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    17,419 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقتك155م مسلسل 3 حدائق اكتوبر بين النوادي و سوميد

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,516 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    للبيع بحدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    12,903 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقة للبيع في خطوات من شارع النوادي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    12,903 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقتك في المربع الذهبي مسلسل 3 و 2 بمواقع مميزة جدا

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    15,483 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    بحدائق اكتوبر المربع الذهبي مسلسل 3

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    15,483 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,750,000 EGP

    بيع شقة الترا سوبر لوكس دجلة جاردنز حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    Degla Gardens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    21,875 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقه في المربع الذهبي بين 3 بوابات رئيسيه

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    2,350,000 EGP

    بيع شقة الترا سوبر لوكس واحة الريحان حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    Wahet Al Ryhan, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    29,375 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,200,000 EGP

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقتك في المربع الذهبي علي شارع البوابه الرئيسيه

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,150,000 EGP

    155م دقيقة من شارع النوادي مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,870 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,850,000 EGP

    شقة 133م للبيع كمبوند Address Home أمام جامعة زويل

    Baytak. logo image

    Rock Eden, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    133 sqm

    28,947 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    شقه في مسلسل 2 متسلمه جهاز علي شارع عرضه 25 متر

    Agyad Garden City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,548 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    155م دقيقة من شارع النوادي مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,548 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,100,000 EGP

    155م دقيقة من شارع النوادي مسلسل 3 حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    13,548 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقه ف المربع الذهبي موقع مميز بين ٣ بوابات رئيسيه

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,900,000 EGP

    شقتك علي رئيسي مسلسل 3 فيو النهر الاخضر مساحه 155

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    18,709 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقه 155 متر في حدائق اكتوبر

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    15,483 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقه في المربع الذهبي بموقع مميز بجوار شارع النوادي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    15,483 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقة 155 متر مسلسل 3 حدائق اكتوبر المربع الذهبي

    Al Nawadi St, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    155 sqm

    14,193 EGP/sqm