156 sqm Apartments for Sale in Giza, page 515

13,523 properties
  • 19

    Apartment

    2,700,000 EGP

    للبيع شقه في الدقي ١٣٠متر

    شركة عقارات مصر logo image

    Mohamed Makhlouf St., Dokki, Giza

    3

    1

    120 sqm

    22,500 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    6,000,000 EGP

    شقة للبيع- كمبوند الخمائل الترا سوبر لوكس اول سكن

    Core Real Estate Development logo image

    Al Khamayel city, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    145 sqm

    41,379 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    10,500,000 EGP

    Apartment with Garden in Palm Parks

    Blocks logo image

    Palm Parks Palm Hills, South Dahshur Link, 6 October City, Giza

    2

    2

    154 sqm

    68,181 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,600,000 EGP

    2.6M DP | 116m Apt in Zayed 10Y Plan

    بروبيرتي هيلز ون logo image

    Six West, Beverly Hills, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    2

    116 sqm

    22,413 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    9,000,000 EGP

    شقة للبيع استلام فوري فيلدج ويست 3 غرف بالتكييفات

    Abrag 2 logo image

    Village West, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    149 sqm

    60,402 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقة مميزة 138م للبيع استلام فوري بادية بالم هيلز

    El Marwa For Real Estate logo image

    Badya Palm Hills, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    2

    3

    138 sqm

    32,608 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    5,500,000 EGP

    فرصه لبيع شقه بموقع مميز جدا بالمهندسين اول سكن

    Sphinx company logo image

    Syria St., Mohandessin, Giza

    2

    2

    135 sqm

    40,740 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    2,500,000 EGP

    بحدائق الاهرام شقه واجهه وسط 136 متر بحري

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    136 sqm

    18,382 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقه 148م+حديقه 63م فى كمبوند ليك فرونت بسعر مميز

    MRG Real Estate logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    148 sqm

    21,621 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقه استلام فورى بحديقه 63م فى كمبوند ليك فرونت

    MRG Real Estate logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    148 sqm

    21,621 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    1,600,000 EGP

    فرصة لبيع جانبيه شقه بموقع مميز جدا بحدائق الاهرام

    Sphinx company logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    16,000 EGP/sqm

  • 3

    Apartment

    8,500,000 EGP

    شقة للبيع بالسعر الافتتاحي شركة ميقات 6 اكتوبر

    Abrag 2 logo image

    Gamal Abdel-Nasser Axis, 6 October City, Giza

    2

    2

    140 sqm

    60,714 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,000,000 EGP

    finished garden Apt147m+70m with 12yrs installment

    Premium

    Property Hills... logo image

    Badya Palm Hills, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    2

    147 sqm

    13,605 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    13,480,000 EGP

    مقدم 5% وقسط على 8 سنين فى شقتك بـ VYE سوديك

    Vye Sodic, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    115 sqm

    117,217 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    7,650,000 EGP

    apartment for sale ground floor the address .

    Abrag 2 logo image

    The Address, 12th District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    134 sqm

    57,089 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,500,000 EGP

    Prime Location 142m+60 Garden very tempting Price

    Ishraqa, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    2

    2

    142 sqm

    24,647 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    4,400,000 EGP

    Apartment for sale in Mohandseen off gmaat eldwal

    Premium

    Volume realestate logo image

    Abou al mahasen al shazli St., Al Agouza, Giza

    3

    2

    149 sqm

    29,530 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقه لقطه استلام فورى ارضى بحديقه كمبوند ليك فرونت

    MRG Real Estate logo image

    lakefront, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    3

    148 sqm

    21,621 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    3,000,000 EGP

    RTM New Finished Apartment+Garden130m+50m-Installs

    Premium

    Kayan, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    23,076 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    6,100,000 EGP

    بادر بالحجز بالسعر الافتتاحي للكمبوند كمبوند O9

    Abrag 2 logo image

    Gamal Abdel-Nasser Axis, 6 October City, Giza

    2

    2

    119 sqm

    51,260 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,500,000 EGP

    أرضي بحديقة - رحاب أكتوبر سيتي

    Mohamed Gaber logo image

    Rehab October City, Hadayek October, 6 October City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    34,615 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    9,000,000 EGP

    للبيع شقه مميزه 149م فيو مميز كمبوند فيلدج ويست

    Abrag 2 logo image

3

    3

    149 sqm

    60,402 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    9,300,000 EGP

    شقة للبيع ارضي بحديقه ماونتن فيو اي سيتي لاجون

    Abrag 2 logo image

    Mountain View iCity October, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    3

    3

    150 sqm

    62,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    13,550,000 EGP

    شقتك فى فاى سوديك بمقدم 5% وتقسيط 8 سنوات

    Vye Sodic, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    110 sqm

    123,181 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    14,680,000 EGP

    وحدة فى نيو زايد بـ فاى سوديك مقدم 5% وتقسيط مريح

    Vye Sodic, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    120 sqm

    122,333 EGP/sqm