156 sqm Apartments for Sale in Giza, page 514

13,523 properties
  • 18

    Apartment

    2,310,000 EGP

    شقق للبيع في جول ريزيدنس - هارفا

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    105 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    14,750,000 EGP

    امتلك وحدتك بتشطيب كامل فى فاى سوديك بمقدم 5%

    Vye Sodic, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    120 sqm

    122,916 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,250,000 EGP

    شقه ١٠٠متر في الدقي

    شركة عقارات مصر logo image

    Al Hussein St., Dokki, Giza

    2

    1

    100 sqm

    22,500 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,300,000 EGP

    Apartments for Sale in Gul Residence – Harva

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    105 sqm

    21,904 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,250,000 EGP

    150م واجه بحرى دور تالت مقدم 800,000 تقسيط 42 شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    15,000 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    1,750,000 EGP

    للبيع بدجله جاردنز دور اول الترا سوبر لوكس بالمطبخ

    Miami Life Real Estate logo image

    Degla Gardens, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    80 sqm

    21,875 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,450,000 EGP

    فرصة بسعر زمان 125م دور تالت 1,450,000 قرب الجيش

    ابراج العقارية logo image

    Gate 2 - Ahmose, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    11,600 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    2,200,000 EGP

    شقه للبيع في حدائق اكتوبر فيو على أويست بحري

    Calma, Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    100 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    14,720,000 EGP

    شقة 2 غرف 120م متشطبة جاهزة للسكن فى فاى سوديك

    Vye Sodic, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    2

    120 sqm

    122,666 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    9,955,000 EGP

    Service apartment canal view by Intercontinental

    205, 26th of July Corridor, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    3

    138 sqm

    72,137 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    7,896,000 EGP

    Exclusive Offer in west leaves with Special price

    CBE New Homes logo image

    West Leaves, 1st District, 6 October City, Giza

    2

    2

    105 sqm

    75,200 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,100,000 EGP

    Apartment for sale Mohandseen off Gameteldowal

    Premium

    Volume realestate logo image

    Abou al mahasen al shazli St., Al Agouza, Giza

    3

    2

    145 sqm

    28,275 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    5,600,000 EGP

    Own a studio for sale in Zed Sheikh Zayed Towers,

    MRG Real Estate logo image

    Zed Towers, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    studio

    1

    57 sqm

    98,245 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    2,750,000 EGP

    شقة مميزة جدا 150 متر واجهة وسط ڤيو مفتوح

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 - Menkaure, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    18,333 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    7,000,000 EGP

    للبيع ارضي بجاردن بكمبوند حدائق المهندسين

    Zayed Gate logo image

    Hadayek Al Mohandessin, 4th District, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    90 sqm

    77,777 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    5,350,000 EGP

    GROUND APT FOR SALE IN KAYAN

    Home Select for real estate logo image

    Kayan, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    90 sqm

    59,444 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    13,510,000 EGP

    استثمر في VYE سوديك بمقدم 5% وتقسيط لحد 8 سنين

    Vye Sodic, New Zayed City, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    1

    115 sqm

    117,478 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    3,250,000 EGP

    للبيع – شقة مميزة في الحي الثالث، الشيخ زايد

    Zayed Gate logo image

    3rd District, Sheikh Zayed City, Giza

    3

    2

    130 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    2,574,000 EGP

    شقق للبيع في جول ريزيدنس - هارفا

    Hadayek October, 6 October City, Giza

    2

    1

    117 sqm

    22,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,400,000 EGP

    بحدائق الاهرام شقه مميزه جداا 150 متر واجهه وسط

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    150 sqm

    16,000 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    5,626,000 EGP

    Under Market Price Prime Location Badya

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    Badya Palm Hills, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    2

    2

    124 sqm

    45,370 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة 152م بكمبوند اكتوبر سعر لقطة

    sherwoods property logo image

    6 October- Wadi El Natroun Road, 6 October City, Giza

    3

    1

    152 sqm

    16,447 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    10,766,000 EGP

    Service apartment canal view by Intercontinental

    Arkan Palm 205, Sheikh Zayed Compounds, Sheikh Zayed City, Giza

    2

    3

    138 sqm

    78,014 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    11,000,000 EGP

    Luxury apartment first use for sale in an upscale

    Aeon, 6 October Compounds, 6 October City, Giza

    2

    2

    135 sqm

    81,481 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    1,900,000 EGP

    فرصة للتقسيط 135م واجهه وسط بالبوابة الرابعه (ع)

    Mini Home. logo image

    Gate 4 - Mena, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    14,074 EGP/sqm