Properties for sale in New Obour City, page 9

450 properties
  • 5

    Duplex

    3,850,000 EGP

    دوبلكس للبيع بالعبور علي شارع 90 الرئيسي م 350 متر

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    5

    4

    350 sqm

    11,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,652,752 EGP

    شقة للبيع بكمبوند ميرسا بالعبور الجديدة شارع 70

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    153 sqm

    23,874 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,406,480 EGP

    شة للبيع بكمبوند ميرسا بالعبور علي شارع 70 دايركت

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    158 sqm

    21,560 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,525,000 EGP

    شقة 134م أرضي بجاردن خاصة 48م للبيع في قلب العبور

    Premium

    Valero developments logo image

    Citalia, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    134 sqm

    26,305 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,750,000 EGP

    امتلك شقة 134م بجاردن خاصة 48م بكمبوند سيتاليا

    Premium

    Valero developments logo image

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    134 sqm

    27,985 EGP/sqm

  • 18

    Villa

    20,000,000 EGP

    فيلا فاخرة بحمام سباحة وجاردن مثمرة للبيع الطلائع

    Better Estate Investment logo image

    Talaa City, New Obour City, Qalyubia

    6

    7+

    1,380 sqm

    14,492 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,534,000 EGP

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس بالعبور 155 متر

    Emak Realestate logo image

    Lakehouse Compound, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    155 sqm

    22,800 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,120,000 EGP

    شقة للبيع بكمبوند وعد بالعبور الجديدة 165 متر

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    165 sqm

    18,909 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,750,000 EGP

    أدفع مقدم 30% والباقي تقسيط 36شهر من المالك مباشرة

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    15,714 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    4,100,000 EGP

    شقة للبيعبكمبوند اوكارديا بالعبور 129 متر

    Emak Realestate logo image

    Okardia, New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    129 sqm

    31,782 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    3,368,658 EGP

    امتلك شقة134م في العبور ارضي بجاردن خاصة 26م

    Premium

    Valero developments logo image

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    134 sqm

    25,139 EGP/sqm

  • 2

    Land

    900,000 EGP

    كود 3305MGقطعة 260م موقع مميزللبيع بالعبور الجديدة

    Oscar logo image

    New Obour City, Qalyubia

    209 sqm

    4,306 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,985,205 EGP

    شقة للبيع بكمبوند VIALE بالعبور 97متر+23 جاردن

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    2

    1

    97 sqm

    20,466 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    3,090,000 EGP

    شقة للبيع بكموبد وعد بالعبور الجديدة مساحة 140متر

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    140 sqm

    22,071 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة دور اول مميزة جداا من المالك 2 نمرة من التعسين

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    175 sqm

    14,285 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,737,500 EGP

    امتلك شقة 140م بجاردن خاصة 49م بالتقسيط علي 5سنين

    Valero developments logo image

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    140 sqm

    26,696 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,704,655 EGP

    امتلك شقتك ارضي بجاردن 140م بخصم7% طوال شهر ابريل!

    Valero developments logo image

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    140 sqm

    26,461 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    3,103,875 EGP

    امتلك شقة 125م بكمبوند سيتاليا بخصم 230 الف!

    Valero developments logo image

    New Obour City, Qalyubia

    3

    2

    125 sqm

    24,831 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,370,000 EGP

    خصمك من مساحتك خصم 140,000 الف جنيه على مساحة 140م

    Valero developments logo image

    New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    140 sqm

    24,071 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    3,435,829 EGP

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس العبور أمام الحي الثامن

    Emak Realestate logo image

    Lakehouse Compound, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    173 sqm

    19,860 EGP/sqm

  • 4

    Land

    900,000 EGP

    كود 3326 قطعة 209م للبيع بالعبور الجديدة

    Oscar logo image

    New Obour City, Qalyubia

    209 sqm

    4,306 EGP/sqm

  • 4

    Land

    900,000 EGP

    كود 3226 #قطعة 209م للبيع بالعبور الجديدة

    Oscar logo image

    New Obour City, Qalyubia

    209 sqm

    4,306 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,571,310 EGP

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس العبور أمام الحي الثامن

    Emak Realestate logo image

    Lakehouse Compound, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    180 sqm

    19,840 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,623,065 EGP

    شقة للبيع بالكمبوند VIALE RESEDENCE بالعبور 146متر

    Emak Realestate logo image

    Bait Alwatan, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    146 sqm

    17,966 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    3,435,829 EGP

    شقة للبيع بكمبوند ليك هاوس بالعبور علي امتداد خط10

    Emak Realestate logo image

    Lakehouse Compound, New Obour City, Qalyubia

    3

    3

    173 sqm

    19,860 EGP/sqm