Apartments for sale in Gate 3 old - Khafre, page 3

93 properties
  • 16

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقة 165م كاملة العدادات دور ثالث على شارع رئيسي

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    19,393 EGP/sqm

  • 27

    Apartment

    2,900,000 EGP

    شقة للبيع في حدائق الاهرام في البوابة4 واجهة

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    186 sqm

    15,591 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    3,200,000 EGP

    شقة للبيع حدائق الاهرام بوابة 2 واجهة شارع رئيسي

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    19,393 EGP/sqm

  • 2

    Apartment

    1,470,000 EGP

    بحدائق الاهرام للبيع شقه ١٠٥م فوري قسط ع ٣٦ شهر

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    105 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,750,000 EGP

    شقة واجهة 165 متر بموقع مميز بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    16,666 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,764,000 EGP

    فرصتك تسكن في حدايق الأهرام دلوقتي بقسط حته 30 شهر

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    126 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 2 Bathrooms for sale in Gate 3 old - Khafre - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    1,470,000 EGP

    للبيع شقه ١٠٥م بالتقسيط ع ٣٦ شهر بحدائق الاهرام

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    105 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    4,750,000 EGP

    شقة مميزة جداً واجهة 225 متر تشطيب فندقي بحصة جراج

    Shamy Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    4

    3

    225 sqm

    21,111 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    2,350,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه تشطيب التراسوبرلوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    18,800 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    3,000,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه ح واجهة تشطيب راقى

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    185 sqm

    16,216 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,200,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه جانبى منطقه ك

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,923 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,950,000 EGP

    شقة للبيع 200 م واااجهه دور رابع رسمى بشارع رئيسى

    AL Jasmine logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    200 sqm

    14,750 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    2,750,000 EGP

    بحدائق الاهرام شقه 175م تحميل قديم اول سكن منطقه ط

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    175 sqm

    15,714 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Gate 3 old - Khafre - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    1,344,000 EGP

    للبيع شقه ٩٦م بالتقسيط علي ٣٦ شهر بحدائق الاهرام

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    96 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,200,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه و شقه تشطيب هاى لوكس

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,923 EGP/sqm

  • 20

    Apartment

    2,350,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه مساحه صغيرة

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    18,800 EGP/sqm

  • 23

    Apartment

    2,299,999 EGP

    للبيع شقة 135متر ارضى بجاردن

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    17,037 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,960,000 EGP

    شقة أرضي بجاردن 130متر جانبي خلفي من مدخل العماره

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    15,076 EGP/sqm

  • 27

    Apartment

    3,770,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه مساحه كبيرة منطقه و

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    205 sqm

    18,390 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقة واجهة 135 متر الترا سوبر لوكس بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    18,518 EGP/sqm

  • 34

    Apartment

    2,480,000 EGP

    شقه مميزه جداً 135 متر ببلكونه دور ثالث واجهه

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    18,370 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,200,000 EGP

    للبيع شقه مميزه جداً 130متر ببلكونه دور ثالث جانبي

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,923 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,150,000 EGP

    شقة 130 متر جانبي خلفي بحدائق الاهرام الدور الثاني

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,538 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    1,870,000 EGP

    - شقة120 متر واجهة وسط ببلكونة فيو مفتوح شارع 100م

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    120 sqm

    15,583 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    1,999,999 EGP

    لهواه التمييز والفيو المفتوح شقة بروف مساحة 250متر

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    4

    3

    250 sqm

    7,999 EGP/sqm