Apartments for sale in Gate 3 old - Khafre, page 2

93 properties
  • 9

    Apartment

    2,230,000 EGP

    شقه للبيع بحدائق الاهرام واجهة تشطيب راقى

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    17,840 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    1,900,000 EGP

    شقة أرضي بجاردن 130متر جانبي خلفي من مدخل العماره

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    14,615 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,700,000 EGP

    شقه للبيع بحدائق الاهرام ارضى بحديقه تشطيب راقى

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • 22

    Apartment

    3,470,000 EGP

    شقة واجهة بحري205متر على شارع رئيسي بحدائق الاهرام

    Shamy Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    3

    205 sqm

    16,926 EGP/sqm

  • 19

    Apartment

    4,750,000 EGP

    شقة مميزة جداً واجهة 225 متر تشطيب فندقي بحصة جراج

    Shamy Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    4

    3

    225 sqm

    21,111 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,150,000 EGP

    للبيع شقه ٩٦م ببلكونه للبيع كاش او قسط

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    96 sqm

    11,979 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,600,000 EGP

    شقه للبيع بحدائق الاهرام البوابة التانيه القديمه

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    16,000 EGP/sqm

  • 17

    Apartment

    2,450,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام 135م الدور الثاني منطقه هه

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    18,148 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,150,000 EGP

    للصفوه 130م الترا لوكس دور تالت موقع مميز

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    16,538 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,350,000 EGP

    Ultra Lux Apt 145m Hadayek Al Ahram Gate 2

    Hk Realestate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    145 sqm

    16,206 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    2,470,000 EGP

    شقة للبيع حدائق الاهرام في البوابة الثانية واجهة

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    18,296 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    2,100,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه بمنطقه ط جانبى ببلكونه

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    127 sqm

    16,535 EGP/sqm

  • 18

    Apartment

    1,700,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه ارضى بجاردن منطقه ط

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    2

    100 sqm

    17,000 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    3,200,000 EGP

    اميز شقة على شارع رئيسي بحدائق الاهرام تشطيب خيالى

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    165 sqm

    19,393 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,890,000 EGP

    شقه للبيع في حدايق الاهرام عرض رمضان ادفع 25% وقسط

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,100,000 EGP

    شقه للبيع بحدائق الاهرام جانبى بفيو مفتوح منطقه ط

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    16,800 EGP/sqm

  • 4

    Apartment

    1,370,000 EGP

    Apartment for sale in Hadayek Al Ahram, third gate

    Town River logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    85 sqm

    16,117 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,400,000 EGP

    حدايق الاهرام شقه بتقسيط البوابه التانيه للبيع...

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    100 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,750,000 EGP

    حدايق الاهرام شقه بتقسيط البوابه التانيه للبيع...

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    125 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,820,000 EGP

    شقه للبيع في حدايق الاهرام قريبه من رئيسي........

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    130 sqm

    14,000 EGP/sqm

  • 21

    Apartment

    2,000,000 EGP

    للبيع بحدائق الاهرام شقه واجهه بسعر لقطه

    Miami Life Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    135 sqm

    14,814 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,750,000 EGP

    شقة 4 غرف للبيع في حدائق الاهرام بوابة 2 واجهة

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    4

    3

    225 sqm

    21,111 EGP/sqm

  • Apartment - 2 Bedrooms - 1 Bathroom for sale in Gate 3 old - Khafre - Hadayek El Ahram - Giza
    1

    Apartment

    1,350,000 EGP

    فرصه للشباب شقه ٩٦م بالتقسيط بحدائق الأهرام

    ابراج العقارية logo image

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    2

    1

    96 sqm

    14,062 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه للبيع في حدايق الاهرام مساحه كبيره وجهه مميزه

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    175 sqm

    16,000 EGP/sqm

  • 7

    Apartment

    2,112,000 EGP

    شقه في حدايق الاهرام بقسط علي 36 شهر متاح أدوار..

    Gate 3 old - Khafre, Hadayek El Ahram, Giza

    3

    2

    132 sqm

    16,000 EGP/sqm