Apartments for sale in emerald

1 property
  • 17

    Apartment

    13,000,000 EGP

    شقه 275 م للبيع بقطاع الاميرالد بدريم لاند

    emerald, Dream Land, Al Wahat Road, 6 October City, Giza

    4

    4

    275 sqm

    47,272 EGP/sqm