Properties for sale in Nasr City Compounds, page 5

1,845 properties
  • 11

    Apartment

    2,100,000 EGP

    114m Apt Ready To Delivery – Landmark, Nasr City

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    114 sqm

    18,421 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقه96م غرفتين استلام فوري بالجراج فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    96 sqm

    20,312 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه 3غرف استلام فوري فيو خارجي على الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    133 sqm

    21,052 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه استلام فورى وجهه بالجراج استلام فورى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقه122م فيو حمام السباحه بالجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    122 sqm

    20,491 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه 144م على الجامعه الصينيه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    3

    144 sqm

    18,055 EGP/sqm

  • 25

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه ريسيل وجهه 90م في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    89 sqm

    22,471 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه واجهه 110م بالجراج استلام فوري في لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه للبيع 110 متر لوكيشن ممز بجوار الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه للبيع في افضل لوكيشن في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    89 sqm

    22,471 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه استلام فورى وجهه بالجراج استلام فورى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,800,000 EGP

    110m 3/4 Finish Apt For Sale – Landmark, Nasr City

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    25,454 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    1,400,000 EGP

    شقة ر يسيل في كمبوند دجلة لاند مارك فيو لاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    71 sqm

    19,718 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    1,300,000 EGP

    استوديو استلام فورى 55م فيو لاندسكيب فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    57 sqm

    22,807 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    700,000 EGP

    استوديو استلام سنه فى دجله لاندمارك تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    66 sqm

    10,606 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقه مميزه صف اول من الوجهه تكملت اقساط فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    135 sqm

    17,777 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقه مميزه و بسعر لقطه وجهه فى لاندمارك تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    3

    133 sqm

    18,796 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    1,900,000 EGP

    شقه 110م تكملت اقساط فيو poolفى لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    113 sqm

    16,814 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,500,000 EGP

    شقه122م 3غرف فيو حمام السباحه بالجراج استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    122 sqm

    20,491 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقه96م بالجراج فورى فى دجله لاندمارك فيو لاندسكيب

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    96 sqm

    20,312 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه 3غرف استلام فوري فيو خارجي على الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    133 sqm

    21,052 EGP/sqm

  • 28

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه 89م غرفتين فيو جانبي استلام فوري فى لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    89 sqm

    22,471 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,800,000 EGP

    شقه 156م فى دجله تاورز نص تشطيب فيو لاندسكيب

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    156 sqm

    17,948 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,200,000 EGP

    Lowest price and immediate delivery, Capital East

    Master Key logo image

    Capital East, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    92 sqm

    23,913 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,350,000 EGP

    Apartment for sale in Primera Compound, Nasr City

    Eastmark logo image

    Primera, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    167 sqm

    26,047 EGP/sqm