Properties for sale in Nasr City Compounds, page 10

1,845 properties
  • 30

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقتك في مدينة نصر 110م بالجراج في كمبوند لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه ريسيل وجهه 90م في دجلة لاند مارك في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    90 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    3,400,000 EGP

    شقه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينه نصر ريسيل 3 غ

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    3

    164 sqm

    20,731 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه للبيع في دجلة لاند مارك في مدينة نصر ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    90 sqm

    22,222 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقة للبيع في دجلة لاندمارك في مدينة نصر ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    96 sqm

    20,312 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة للبيع في دجلة لاندمارك في مدينة نصر ريسيل 2 غ

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    1,300,000 EGP

    شقة للبيع في مدينة نصر في دجلة لاندمارك ريسيل 1 غ

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    65 sqm

    20,000 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقة للبيع في دجلة لاندمارك في مدينة نصر ريسيل 3 غ

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    122 sqm

    21,311 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,700,000 EGP

    شقه غرفتين تشطيب الترا مودرن تقسيم مميز بسعر ممتاز

    Riwaq Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    113 sqm

    23,893 EGP/sqm

  • 24

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقه تحفه وجهه 135م تكملت اقساط فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    135 sqm

    17,777 EGP/sqm

  • 13

    Apartment

    3,400,000 EGP

    شقه للبيع في دجله لاند مارك في مدينه نصر 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    3

    164 sqm

    20,731 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقتك في مدينة نصر في كمباند لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,650,000 EGP

    شقتك في مدينة نصر واجهه على الشارع

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    120 sqm

    22,083 EGP/sqm

  • 15

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه غرفتين110م واجهه بالكامل بالجراج في لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,000,000 EGP

    شقه كامله التشطيب على حمام السباحه بسعر مميز

    Riwaq Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    125 sqm

    24,000 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    1,400,000 EGP

    ستديو استلام فورى بسعر لقطه دجله لاند مارك

    Riwaq Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    71 sqm

    19,718 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    7,000,000 EGP

    Apartment for sale in compound 777 next to City

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    Nasr City Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    190 sqm

    36,842 EGP/sqm

  • 30

    Apartment

    2,600,000 EGP

    شقه 110م وجهه بالجراج فى دجله لاندمارك مدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    110 sqm

    23,636 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,500,000 EGP

    للبيع ستديو تكمله اقساط بالمدفوع و اوفر بسيط

    Riwaq Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    1

    1

    81 sqm

    30,864 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    1,950,000 EGP

    شقه 96م استلام فورى بالجراج فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    Landmark, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    1

    96 sqm

    20,312 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    3,500,000 EGP

    شقه 168م دجله تاورز مدينة نصر استلام فورى نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    2

    168 sqm

    20,833 EGP/sqm

  • 14

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقه للبيع في دجلة تاورزفي مدينه نصر ريسيل نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    122 sqm

    19,672 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    3,250,000 EGP

    شقة ريسيل في دجلة تاورز فيو حمام سباحة دور 2 مميزة

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    3

    156 sqm

    20,833 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,400,000 EGP

    شقه للبيع في مدينه نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    2

    2

    122 sqm

    19,672 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,350,000 EGP

    شقة ريسيل في دجلة لاند مارك فيو خارجي وجهه مميزة

    MRG Real Estate logo image

    Towers, Nasr City Compounds, Nasr City, Cairo

    3

    1

    127 sqm

    18,503 EGP/sqm