Apartments for sale in Avenue, page 2

220 properties
  • 12

    Apartment

    2,000,000 EGP

    استوديو فى مبنى فندقى متكامل امام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    78 sqm

    25,641 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقه 145م استلام فورى ف زهراء المعادى امام النادى

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    144 sqm

    31,250 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقتك في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    152 sqm

    27,631 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقه 145م استلام فورى ف ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    145 sqm

    31,034 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقتك 152م في زهراء المعادي امام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    152 sqm

    27,631 EGP/sqm

  • 6

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    78 sqm

    25,641 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,500,000 EGP

    شقه 145م استلام فورى ف ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    145 sqm

    31,034 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,000,000 EGP

    شقه غرفه لقطه قدام نادي وادي دجله

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    78 sqm

    25,641 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,000,000 EGP

    استوديو فى مشروع فندقى امام نادى وادى دجله المعادى

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    studio

    1

    78 sqm

    25,641 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقتك في زهراء المعادي امام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    152 sqm

    27,631 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقتك في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    152 sqm

    27,631 EGP/sqm

  • 8

    Apartment

    2,050,000 EGP

    One-bedroom apartment, a great deal, opposite Wadi

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    78 sqm

    26,282 EGP/sqm

  • 9

    Apartment

    2,050,000 EGP

    One-bedroom apartment, a great deal, opposite Wadi

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    79 sqm

    25,949 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    2,050,000 EGP

    One-bedroom apartment, a great deal, opposite Wadi

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    80 sqm

    25,625 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة 152م للبيع ف زهراء المعادي امام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    152 sqm

    27,631 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,000,000 EGP

    استوديو 78م مميز فى ريحانه افينيو استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    78 sqm

    25,641 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقتك في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة مباشرة

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    152 sqm

    27,631 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقتك في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة مباشرة

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    152 sqm

    27,631 EGP/sqm

  • 12

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة 152م للبيع ف زهراء المعادي امام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    152 sqm

    27,631 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,000,000 EGP

    استوديو 80م ب 2 مليون كاش فى ريحانه افينيو المعادى

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    80 sqm

    25,000 EGP/sqm

  • 10

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقتك في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    2

    152 sqm

    27,631 EGP/sqm

  • 16

    Apartment

    2,050,000 EGP

    استوديو ريسيل 80 م استلام فوري بسعر مميز

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    studio

    1

    80 sqm

    25,625 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    2,000,000 EGP

    استوديو 78م مميز فى ريحانه افينيو استلام فورى

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    1

    1

    78 sqm

    25,641 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقة ريسيل للبيع بزهراء المعادي امام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    152 sqm

    27,631 EGP/sqm

  • 11

    Apartment

    4,200,000 EGP

    شقه 152م امام نادى وادى دجله زهراء المعادى ( كاش )

    MRG Real Estate logo image

    Avenue, Zahraa El Maadi, Hay El Maadi, Cairo

    3

    3

    152 sqm

    27,631 EGP/sqm