شقق فندقية مفروشة للبيع في مصر, صفحة 9

316 عقارات أخرى
  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية 95م بغرفة | 2O5 | مقدم 5%

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٩٥ متر مربع

    ١٨٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية فاخرة داخل فندق سويس إن في اكتوبر

    Selection Code logo image

    ايفر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ٥٩ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية مطلة على البحر للبيع في مراسي

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٥٠٩٬٥٥٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقق فندقية

    ٤٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه صف 1 علي البحر في سولين مارينا 5 لسان الوزرا

    Adviser Real Estate logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٧٠٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقق فندقية

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فاخرة للبيع في مراسي جولف

    Beltone logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ١٨٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه تحت اداره فندق كونكورد السلام بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    فورتي وان, منطقة الداون تاون, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفة فندقية Swiss Inn بعائد 15% بالشيخ زايد

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٤٩ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقيه متشطبه امام مطار سفينكس

    Selection Code logo image

    هيلز أوف وان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ١١١٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقق فندقية

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه في ابراج 205 في قلب زايد

    Selection Code logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    2

    ٩٥ متر مربع

    ١٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٤٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه استثماريه بأعلي قيمه ايجاريه وبأقل سعر

    Roots Real Estate logo image

1

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه سيرفيس مميز في دوس الساحل الشمالي

    Selection Code logo image

    دوس, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    2

    2

    ٨٨ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٣٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في أدريس جولف مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    4

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ١٦٤٬٠٧٠٬٦٠٠ جنيه

    شقة سيرفيسد للبيع في أدريس بيتش

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٨٢٨٬٦٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٩١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية فيو بحر للبيع في أدريس بيتش

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٧٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقق فندقية

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في أدريس بيتش

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٩٨٬٥٩١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ١٧٬٥٣٧٬٥١٢ جنيه

    شقه فندقيه للبيع فى فوكا باي بفيو على البحر

    Conquer Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    1

    2

    ٨٢ متر مربع

    ٢١٣٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ١٧٬٢٣٢٬٣١٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في فوكا بايباعلي عائد استثماري

    Conquer Properties logo image

    فوكا باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٥٦٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقق فندقية

    ٨٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في أدريس بيتش مراسي

    Conquer Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٥٨١٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقق فندقية

    ١٠٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    شاليه فندقي+الفرش استلام فوري في جورا الجلاله

    Adviser Real Estate logo image

    جورا, العين السخنة, السويس

    2

    2

    ٨٥ متر مربع

    ١٢٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٨٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    بعائد سنوي مليون جنيه + شقة فندقية علي النيل

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٤١ متر مربع

    ٢٠١٬٤٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقق فندقية

    ٦٬٦٧٤٬٤٠٠ جنيه

    بعائد سنوي مليون جنيه + شقة فندقية علي النيل

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٣٦ متر مربع

    ١٨٥٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقق فندقية

    ١٥٬٥٧٣٬٦٠٠ جنيه

    بعائد سنوي 2.8 مليون + شقة فندقية علي النيل

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ٢٥٩٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقق فندقية

    ٧٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بعائد سنوي مليون جنيه + شقة فندقية علي النيل

    Adviser Real Estate logo image

    حلم النيل, اثر النبي, حي مصر القديمة, القاهرة

    1

    1

    ٣٥ متر مربع

    ٢٠١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقق فندقية

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فرصة للاستثمار غرفة فندقية بواسطة فندقBarcelo

    Property Hills Star logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٨٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقق فندقية

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع في نيو جيزة –اطلالة على الاهرامات

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    1

    1

    ١٠٣ متر مربع

    ١٥٥٬٣٣٩ جنيه/متر مربع