منازل مزدوجة للبيع في وادى جبال

5 عقارات أخرى
  • 11

    منزل مزدوج

    ٢١٬٢٣٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك متشطبه سي فيو علي 8 سنين اقساط 20% خصم

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٨٥ متر مربع

    ١١٤٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 7 سنين باطلاله بحر !!!

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٩٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    منزل مزدوج

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس على اللاجون، خطوات للبحر، التسليم سنة

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأقل مقدم 5% فقط واقساط طويلة في البحر الاحمر

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    منزل مزدوج

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا صف أول على لاجون - أول قسط بعد سنة

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع