بيوت و فلل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 47

1,381 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ١٣١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة مفروشة بحمام سباحة خاص في أم جمار جونة

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    ام جمار, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٢٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    فيلا

    ٣٢٬٧٩٤٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في سابينا مع اقساط بموقع مميز جدا

    Realm Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٠٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سكاي ستار 300م بحر و حمام سباحة - جاهزة

    HPK logo image

    جاز بلو مارين, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 27

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا علي البحر متشطبه باقل سعر وخصم 20%

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦١٬٠٧٨٬٨٨٨ جنيه

    فيلا متشطبه علي اللاجون مباشره بمقدم 5% علي 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٢٣١٬٣٥٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٢٬٤٢٤٬٨٨٨ جنيه

    فيلا في لاجونا صف اول علي اللاجون بمقدم 5% علي 6س

    Tradmark Real Estate logo image

5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٨٠٬٤٩٩٬٨٨٨ جنيه

    امتلك فيلا لقطه صف اول علي اللاجون ب مقدم 5%

    Tradmark Real Estate logo image

5

    4

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٤٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٧٥٬٥٣١٬٨٨٨ جنيه

    فيلا في مراسي هورايزون علي اللاجون مباشرا بمقدم 5%

    Tradmark Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٨ متر مربع

    ٢٥٣٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٣٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جاهزة للسكن في South Sky Star

    HPK logo image

    منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكثر لوفت مميز في البحر الأحمر | بإطلالة على البحر

    Apart Real estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٧٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فيو علي البحر متشطبه بالتكييفات ريسيل اقل سعر

    Evergreen Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٢٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا بإطلالة على البحر على مباشرة لاجون مفتوح

    Apart Real estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا بإطلالة على البحر على مباشرة لاجون مفتوح

    Apart Real estate logo image

    جزر توبان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا فيلا صف أول متشطبة - الوحيدة المتاحة !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقرب استلام فيلا مستقلة بأطلالة بحر بتقسيط 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٤٧ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع لاجون باقل مقدم بالتقسيط ع7سنين من اوراسكوم

    Property Hills... logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع لاجون باقل مقدم بالتقسيط ع7سنين من اوراسكوم

    Property Hills... logo image

    جاز مكادينا, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع لاجون باقل مقدم بالتقسيط ع7سنين من اوراسكوم

    Property Hills... logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ع لاجون باقل مقدم بالتقسيط ع7سنين من اوراسكوم

    Property Hills... logo image

    مكادي بيتش, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ريسيل فى مكادي استلام سنة و قسط على 5 س

    Evergreen Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٥٣٬٦١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٣٧٣٬٥٠٠ جنيه

    فيلا ف سهل حشيش بحديقه وحمام سباحه خاص ف فيراندا

    Hurghada View Real Estate logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٢٨٤ متر مربع

    ٩٦٬٣٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق باقل سعر فيلا فاخر علي 8 سنين باطلاله بحر!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة بأفضل سعر – تقسيط طويل الأجل في مكادي

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٩٤٬١١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحق بأقل سعر فيلا فاخرة للبيع على البحر لمدة7سنين

    Egypt Best Properties logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالجونه بافضل موقع على الاجون بافضل سعر الان!

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٨٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع