بيوت و فلل للبيع في محافظة البحر الاحمر, صفحة 43

1,381 عقارات أخرى
  • 16

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع متشطبه مطلة ع البحر واللاجون بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع علي البحر في نيو جونه وبدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مانجروفي ريزيدنس, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٢٠ متر مربع

    ٨٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غ افضل لوكيشن بالمشروع البحر- لاجون بمكادي

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فيلا علي البحر الاحمر راس سوما - ترافكو

    Adviser Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٥٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فيلا علي البحر الاحمر راس سوما - ترافكو

    Adviser Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    4

    ٥٨٠ متر مربع

    ٩٠٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٤١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فيلا علي البحر الاحمر راس سوما - ترافكو

    Adviser Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٤٦٠ متر مربع

    ٨٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥١٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 6 غرف للبيع في North Bay بإطلالة لاجون

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    7+

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٣٧٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥١٬٠٩٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 6 غرف للبيع في North Bay بإطلالة لاجون

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    7+

    ٢٨١ متر مربع

    ٥٣٧٬٧١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة لاجون في North Bay – الجونة

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة لاجون في North Bay – الجونة

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٨٦٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بإطلالة لاجون في North Bay – الجونة

    Homy Real Estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٦٬١٧٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 4غرف 10%مقدم على 8سنين في مكادي هايتس

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٤٥٩ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 4 غرف | مفروشة بالكامل | طويلة

    Good Vibe Homes logo image

    طويلة الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٬٠٧٦٬٤٠٠ جنيه

    فيلا قسط ربع سنوي مليون جنيه، سعر الكاش ٤٩ مليون

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٨٢٩ متر مربع

    ١٬٢٩٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% فقط فيلا صف أول متشطبة وتقسيط 8 سنين !!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سي فرونت للبيع في Fanadir بمساحة مميزة

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٥٠٨٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول سي فرونت حصرية للبيع في فنادير مارينا

    Homy Real Estate logo image

    فنادير مارينا, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٥٧٩٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فيلا متشطبة علي اللاجون بأطلالة بحر تقسيط 8س

    Egypt Best Properties logo image

    انشنت ساندس ريزورت, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ١٣٤٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بأطلالة بحر أقرب أستلام وبمقدم 5% وتقسيط 8 س

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٥١٬٠٩٨ جنيه/متر مربع