بيوت و فلل للبيع في سفاجا, صفحة 13

546 عقارات أخرى
  • 17

    فيلا

    ٤٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في سوما باي تقسيط 8 سنين بمقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٣١٢٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع في سوما باي تقسيط 8سنين اول قسط بعد سنة

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٢٤٥٬٠٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢١٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا صف أول لاجون بمقدم 5% وقسط حتى 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٢٢٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مفروشة صف أول جولف بمراسي | بلانكا

    New Avenue Real Estate logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة 3 غرف | موقع متميز | راس سوما سوما باي

    New Avenue Real Estate logo image

    رأس سوما, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢١٨ متر مربع

    ١٨٧٬٨٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في الجونة الجديدة0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود! فيلا مستقلة بإطلالة بحرية خلابة، جاهزة

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بإطلالة بحرية للبيع، دفعة أولى 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٠٥٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    صف أول بحـر - تشطيب LUXURY + خدمة فندقية

    Falcon for Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٠٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Sea View مميزة قُرب مارينا اليخوت خدمة فندقية

    Falcon for Real Estate logo image

    سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على اللاجون |في سوما باي| 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٥٠٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مطلة على اللاجون |في سوما باي| 5%مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٥٠٨ متر مربع

    ٥٧٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على البحر و بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٦٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلاله دايركت على البحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على البحر و بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    6

    ٦٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على البحر و بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    6

    ٦٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلاله دايركت على البحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلاله دايركت على البحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف تاني | استلام فوري | فقط 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٥٠٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلاله دايركت على البحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بإطلاله دايركت على البحر و بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٢٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على البحر و بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    6

    ٦٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف اول على البحر و بقسط يصل 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    قوس سوما, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    6

    ٦٦٠ متر مربع

    ١٥١٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف تاني | استلام فوري | فقط 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٥٠٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف تاني | استلام فوري | فقط 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    ريف تاون, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٥٠٨ متر مربع

    ٨٩٬٧٦٣ جنيه/متر مربع