بيوت و فلل للبيع في سوما باى, صفحة 16

493 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك فى موقع مميز على البحر فى سوما باى !!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مراسي ريد مباشره علي اللجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٢٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك فيلا فى سوما باى على البحر 5%مقدم!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ١٠٦٬٥٩٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا للبيع بموقع مميز سي فيو في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع _ برايم فيو _ اقساط على 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطله على البحر و بأقساط 8 سنوات في سوما باي

    Egypt Best Properties logo image

    وادى جبال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    5

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باي ويست | توين هاوس بجاردن تشطيب كامل - بخصم 20%

    Towers Map logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ١١١٬٢٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا باقل سعر متشطبه اطلالة ع البحر واللاجون

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك فيلا صف اول علي البحر واللاجون 5%مق

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٢٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره للبيع-متشطب-استلام مبكر-3غرف-بحري

    Egypt Best Properties logo image

    سوما بريذ, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ١٢٥٬١٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في باي ويست - إطلالة لاجون ولاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٤٠٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول مباشر بحر أستلام سنة كامل تشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    بلانكا جاردنز, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٥٠٨ متر مربع

    ١٥٧٬٤٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة صف أول مباشر بحر أستلام سنة كامل تشطيب

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    5

    ٥٠٨ متر مربع

    ١٤٠٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٧٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول بحر بالتقسيط على 8 سنوات ومقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول بحر بالتقسيط على 8 سنوات ومقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا إطلالة بانورامية على 8 سنوات ومقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

    باى سنترال, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 3 غرف متشطبة بمقدم 5% تقسيط حتى 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٢٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول بحر تقسيط 8 سنوات ومقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 3 غرف متشطبة بمقدم 5% وقسط حتى 8 سنين!

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٢٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقساط على مدى ٨ سنوات! فيلا جاهزة بإطلالة بحرية

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٨٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليهًا فاخرًا بإطلالة بحرية خلابة

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في مسكا سوما باي إطلالة كاملة على البحر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا وان ستوري في موقع مميز في سوما باي لاجون فيو

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع