عقارات للبيع في مراسي البحر الاحمر, صفحة 4

129 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر فيلا مطلة على البحر ب3 غرف نوم0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي البحر الاحمر, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا مفروشة صف أول جولف بمراسي | بلانكا

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شاليه

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مراسى كاتانيا شاليه ٣ غرف نوم ١٦٠ متر دور اول

    New Avenue Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ١٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في الجونة الجديدة0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ١٨٬٨٩٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفترة محدودة في الجونة الجديدة0%مقدم على8سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا مفروشة ومتشطبة في سوما فيو كامل على بحر

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شاليه صف أول علي لاجون وجولف متشطب بأقل سعر!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على البحر للبيع في سوما باي استلام فوري تقسيط

    Egypt Best Properties logo image

3

    5

    ٣١٤ متر مربع

    ٢٤٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شاليه

    ١٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه للبيع في سوما باي بمقدم5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه للبيع في سوما باي بمقدم5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع في مراسي ريد مباشره علي اللجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٢٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شاليه للبيع في سوما باي بمقدم5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا على البحر واللاجون بمقدم 5% علي 8 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، شاليه بإطلالة بانورامية علي 7 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ١٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود، شاليه فاخر بإطلالة مزدوجة للبيع

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٣ متر مربع

    ١٥٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول بحر بالتقسيط على 8 سنوات ومقدم 5% فقط!

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه 230 متر علي اللاجون بمقدم 5% وتسهيلات

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ٢٣١ متر مربع

    ٢٢٥٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    تاون هاوس

    ٣٦٬٣٤٣٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر صف اول علي اللاجون بمقدم 5% متشطب

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢١٧٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم لفترة محدودة بمقدم 5% فيلا متشطبة 4 غرف !

    Egypt Best Properties logo image

4

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ١٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٦٬٢٠٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجاردن للبيع ف مراسي الغردقة فيو بانوراما

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢١٥٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاجوون شالية 3 غرف متشطب بأطلالة بحر من الحديقة

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    تاون هاوس

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس لاجون للبيع فى مراسى بالقسط على 7 سنوات

    Tradmark Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٠١٬٢١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٧٬٨٤٨٬٨٨٨ جنيه

    شقه صف اول علي اللاجون متشطبه بمقدم 5% علي 6 سنين

    Tradmark Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٤٬٠٥٥ جنيه/متر مربع